Преглед во грид:
-20%

Слушалки Lobod K L118B Bluetooth

392,00 ден. 490,00 ден.

Должина на кабел:62cmBluetooth 4.1 /Фреквенција 20HZ – 20HZВлезен напон: DC 5V (полнење)Вграден микрофон..

-20%

Звучник Lobod K 243S Bluetooth

472,00 ден. 590,00 ден.

Моќност: 3 WBluetooth: 4.0SurroundОпсег на работа: 10 мВреме на полнење на батеријата: 2-3 чИмпеданса: 4 омиОпсег на фреквенција: 90Hz-20KHzДимензии: 110×89,5x42mm..

-20%

LG PL5 Portable Speaker

5.520,00 ден. 6.900,00 ден.

Моќност: 20WБрој на канали: 2 chMERIDIAN технологијаЕкран: LED индикатор (BT, Power on, Battery, EQ, Multi Mode, Dual Mode)Звук: EQ – Standard, Aux In, Passive Radiotor, EQ – Sound Boost, Impendance 4Долго траење на батеријата: 18hПолнење на батеријата: 4hФормати на декодирање: SBC, AACОсветлување во повеќе боиSmart функции: Multipoint, Wireless pa..

-20%

LG SJ2 Soundbar

7.920,00 ден. 9.900,00 ден.

Моќност: 2 x 30W, Subwoofer: 100WПоврзување: 3.5mm аудио влез, оптички влез, Bluetooth 4.0, USBМожност да се контролира преку далечинското од телевизорот, автоматско вклучување и исклучување, тајмерDolby Digital технологијаАудио формати: MP3, WMALED индикаторДимензии (Ш x В x Д): 660 x 55 x 99 mm, Subwoofer: 170 x 300 x 204 mmДодатоци: далечинскоГа..

-20%

Samsung HW-Q70T Soundbar

27.920,00 ден. 34.900,00 ден.

Моќност: 330 WБрој на звучници: 8Тип на сабвуфер: безжиченАудио карактеристики: Q-Symphony, Dolby Atmos, DTS:X дигитален Surround, акустична Beam технологија3D Surround звук, адаптивен звук, Game Pro режим, AlexaВидео карактеристики: 4K видео премин, HDR 10+SmartThings App компатибилностПриклучоци: HDMI x2, Wi-Fi, Bluetooth, оптички ..

-10%

Samsung QLED 4K Ultra HD Smart 109cm

61.110,00 ден. 67.900,00 ден.

Тип на екран: QLEDДимензија на екран: 43″/109cmРезолуција на екран: 4K (3840×2160)Quantum Processor Lite 4KPQI 2800Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2Smart TV: Да, Smart TizenQuantum HDR, HLG, 4K UpscalingObject Tracking Sound Lite, Dolby VisionGoogle асистент, Alexa – виртуелен асистент, Bixby, Netflix, Apple AirplayПриклучоци: Wi-Fi, HDMIx3, USBx2, Blueto..

-10%

Samsung QE43QN90AATXXH Neo QLED 4K Ultra HD Smart

71.910,00 ден. 79.900,00 ден.

Тип на екран: Neo QLEDДимензија на екран: 43″/108cmРезолуција на екран: 4K (3840×2160)Quantum Processor Lite 4KPQI 3200Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2Smart TV: Да, Smart TizenQuantum HDR, HLG, 4K UpscalingObject Tracking Sound Lite, Dolby VisionGoogle асистент, Alexa – виртуелен асистент, Bixby, Netflix, Apple AirplayПриклучоци: Wi-Fi, HDMIx4, USBx2, Bl..

-10%

Samsung QE50Q60AAUXXH QLED 4K Ultra HD Smart

44.010,00 ден. 48.900,00 ден.

Тип на екран: QLEDДимензија на екран: 50″/127cmРезолуција на екран: 4K (3840×2160)Quantum Processor Lite 4KPQI 3100Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2Smart TV: Да, Smart TizenQuantum HDR, HLG, 4K UpscalingObject Tracking Sound Lite, Dolby VisionGoogle асистент, Alexa – виртуелен асистент, Bixby, Netflix, Apple AirplayПриклучоци: Wi-Fi, HDMIx3, USBx2, Blueto..

-12%

Бојлер Леов високо монтажен

2.990,00 ден. 3.390,00 ден.

Капацитет: 10 LМонтажа: ВисокоНапон: 230VМоќност на грејач: 1500WТермостат: надворешенРезервоар: Заштитен со титаниумска емајлНадворешна обвивка: ABSИзолација: ПолистиренскаКабел со приклучокKазан: челичен лимТежина: 7kgДимензии во mm: 410х290х255..

-25%

Бојлер Vox WHM502 50L

5.990,00 ден. 7.990,00 ден.

Моќност: 2000 WКапацитет: 50 лНачин на инсталација: вертикално на ѕидотМеханичка контрола, греач од не’рѓосувачки челикНапон: 220 – 240 VТермостат од 25 до 75 °CПотрошувачка на електрична енергија годишно: 1415 kWhВреме на загревање од 10 до 65 °C: 95 мин.Емајлиран внатрешен котел, Економичен режим, Отпорност на корозија, Отпорност на притисок на в..

-11%

Бојлер Vox WHF 10021 100 литри

7.990,00 ден. 8.990,00 ден.

Моќност: 2000 WКапацитет: 100 лНачин на инсталација: вертикално на ѕидотКонтроли: фиксна температура, безбедносен термостат од 65 до 78 °CПотрошувачка на електрична енергија годишно: 2768 kWhНиво на бучава: 15 dBГреач: бакарНапон: 220 – 240 VВреме на загревање од 10 до 65 °C: 200 мин.Дебелина на изолацијата: 20 ммЕмајлиран внатрешен котел, отпорнос..

-8%

Машина за перење Vox WM 1051 D

12.990,00 ден. 14.090,00 ден.

Капацитет: 5 кг15 програми, одложен стартБројот на превртување на центрифугата 1000 во минутаСигурносно заклучување, eco-logic систем, заштита од протекување, греач од никел,брзо перење (15 минути)Енергетска класа: DСистем за препознавање на дефектиСистем за контрола на работатаДимензии (ШxВxД): 597 x 845 x 497 mmБоја: белаГаранција: 60 месеци..

-11%

Машина за перење Sharp ESHFA7123W2EE

14.190,00 ден. 15.900,00 ден.

Капацитет: 7 кг15 програми1200 вртежи во минутаКопче за одложување, копче за старт/пазуа, копче за температура, функција за екстремно брзо перење од 15 мин.Сигурносно заклучување, Eco-logic систем, заштита од истекување, индикатор за преостанато времеUnbalance контролен систем – оптимални перформанси на перењетоЕнергетска класа: А++Годишна потрошув..

-8%

Машина за садови Vox LC 12A15 BE

16.275,00 ден. 17.690,00 ден.

Капацитет: 12 комплети6 програми, одложен старт 3/6/9hТемператури: 40, 50, 65, 70°CБрзо миење (30 минути), безбедносно заклучувањеПотрошена вода при стандарден циклус: 12 лПотрошeна енергија за циклус: 0,9 kWhБучава: 52 dBДимензии (ШxВxД): 598 x 850 x 598 mmБоја: белаГаранција: 60 месеци..

-8%

Машина за сушење Vox TDM-800T

18.850,00 ден. 20.490,00 ден.

Капацитет: 8 кгКласа на енергија: BЕкранОдложен почеток, Ниво на сушење, Против туткање, Почеток / ПаузаСистем за препознавање на дефектиИндикатори за предупредување чистење на кондензатор, полн резервоар за вода, полн филтерДимензии на апаратот (ШxВxД) 596x845x609 ммБоја: белаГаранција: 60 месеци..

-8%

Шпорет Vox CHT 6001 XL

19.219,00 ден. 20.890,00 ден.

Шпорет – стаклокерамикаБрој на рингли: 42 x стаклокерамика, 145 mm, 1200 W2 x стаклокерамика, 180 mm, 1800 WВолумен на рерната: 65 лОсветлување во рерната, вентилатор, тајмерГорен греач – 1200 W, Долен греач – 1100 WДупли греач за скара: 2600 WГолема фиокаИндикатор за загреани рингли и термостатДодатоци: решетка, плитка и длабока тепсијаДимензии (Ш..

Прикажани 1 до 16 од 34 (3 страни)