Преглед во грид:
-6%
Брз преглед

ЅИДНА ЗАКАЧАЛКА

3.950,00 ден. 4.199,00 ден.

Одлична декоративна зидна закачалка за Вашето предсобје!Димензии на производот:Закачалка: Ширина: 125 cm - Длабочина: 8 cm - Висина: 40 cmМрежа за огледало Мерење: Ширина: 35 cm - Висина: 117 cmПодетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.Содржина на пакетот:1 закачалка,1 ОгледалоШаблон за инсталација и додатоци за поврзување&n..

-14%
Брз преглед

ПОЛИЦА ЗА КНИГИ (БЕЛА И ОРЕВ)

3.199,00 ден. 3.699,00 ден.

Практична и модерна библиотека за Вашите книги!Димензии на производот: Ширина: 40 cm - Длабочина: 25 cm - Висина: 161.8 cmБоја :бело-оревПодетални мерења се наведени и на фотографиите на производот. Содржина на пакетот:1 Полица за книги со 5 полициШаблон за инсталација и додатоци за поврзување Производите ..

-19%
Брз преглед

ОГЛЕДАЛО СО НОГАРКИ

1.790,00 ден. 2.199,00 ден.

Неопходно парче за секој дом,прилагодливо на секој амбиент и функционално за секој простор!Димензии на производот: Ширина: 38 cm - Длабочина: 4 cm - Висина: 145 cmПодетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.Содржина на пакетот:1 Огледало со целосна должина* Бидејќи основата на огледалото е прилагодлива, можете да ја користите п..

-10%
Брз преглед

ЧЕВЛАРНИК ОРЕВ-АНТРАЦИТ

5.650,00 ден. 6.299,00 ден.

Совршено решение за Вашето предсобје!Чевлите секогаш  уредно средени и на место. Димензии на производот: Ширина: 60 cm - Длабочина: 37,5 cm - Висина: 125 cmБоја :орев-антрацидПодетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.Содржина на пакетот:1 Полица за чевли со капакШаблон за инсталација и додатоци за поврзување* Мож..

-10%
Брз преглед

ЧЕВЛАРНИК БЕЛО ОРЕВ

5.650,00 ден. 6.299,00 ден.

Совршено решение за Вашето предсобје!Чевлите секогаш  уредно средени и на место. Димензии на производот: Ширина: 60 cm - Длабочина: 37,5 cm - Висина: 125 cmБоја :орев-белоПодетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.Содржина на пакетот:1 Полица за чевли со капакШаблон за инсталација и додатоци за поврзување* Можете ..

-15%
Брз преглед

НАТКАСНА БЕЛА-ОРЕВ

3.299,00 ден. 3.899,00 ден.

Одлично парче мебел за Вашата спална ,функционално,практично и секогаш до Вас!Димензии на производот:Наткасна: Ширина: 45 см - Длабочина: 40 см - Висина: 74,4 смФиоки:внатрешни димензии: Ширина: 35,1 cm - Длабочина: 33,2 cm - Висина: 12 cmБоја: бела-оревПодетални мерења може да се најдат на фотографиите на производот. Пр..

-15%
Брз преглед

НАТКАСНА БЕЛА

3.299,00 ден. 3.899,00 ден.

Одлично парче мебел за Вашата спална ,функционално,практично и секогаш до Вас!Димензии на производот:Наткасна: Ширина: 45 см - Длабочина: 40 см - Висина: 74,4 смФиоки:внатрешни димензии: Ширина: 35,1 cm - Длабочина: 33,2 cm - Висина: 12 cmБоја: белаПодетални мерења може да се најдат на фотографиите на производот. Производите се произведени од..

-7%
Брз преглед

ТВ КОМОДА БЕЛА + ПОЛИЦИ

6.499,00 ден. 6.999,00 ден.

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни полици!Димензии на производот:Држач за ТВ: Ширина: 180 cm - Длабочина: 35 cm - Висина: 48,3 cmЅидни полици: Ширина: 60 cm - Длабочина: 13 cm - Висина: 15 cm:Боја: бела-оревПодетални димензии се наведени и на фотографиите на производот. Содржина на пакетот:1 ТВ единица2 ..

-5%
Брз преглед

ДЕТСКА РАБОТНА МАСА

8.699,00 ден. 9.199,00 ден.

Детското работна маса за учење е меѓу често преферираните функционални производи за децата лесно да учат, да вршат активности и да играат игри. Моделите на детска маса за учење, кои на практичен начин ги задоволуваат потребите на децата на училишна возраст, им овозможуваат на децата на да го искористат своето време правејќи ги активностите на м..

-7%
Брз преглед

ОРМАР И ЗАКАЧАЛКА СО ОГЛЕДАЛО

9.299,00 ден. 9.999,00 ден.

Нека Вашето претсобје биде уникатно и декоративно со оваа комбинација од ормар ,закачалка и огледало!Димензии на производот: Полица за чевли: Ширина: 120 cm - Длабочина: 40 cm - Висина: 45 cmОгледало : Ширина: 35 cm - Висина: 117 cmЅидна закачалка: Ширина: 125 cm - Длабочина: 8 cm - Висина: 40 cmПодетални мерења се наведени и на фотогра..

-7%
Брз преглед

ТВ КОМОДА (ОРЕВ)

9.699,00 ден. 10.399,00 ден.

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни наткасни и полици!Уникатна и декоративна !Димензии на производот:Држач за ТВ: Ширина: 180 cm - Длабочина: 35 cm - Висина: 48,3 cmДолга ѕидна полица: Ширина: 135,8 cm - Длабочина: 13 cm - Висина: 15 cmЅидна полица со 3 секции: Ширина: 22 1 cm - Длабочина: 18,5 cm - Висина: 90 c..

-6%
Брз преглед

ТВ КОМОДА (бела)

4.690,00 ден. 4.999,00 ден.

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни полици!Димензии на производот:Држач за ТВ: Ширина: 150 cm - Длабочина: 29,5 cm - Висина: 44,1 cmЅидни полици: Ширина: 50 cm - Длабочина: 13 cm - Висина: 15 cmБоја:БелаПодетални димензии се наведени и на фотографиите на производот. Содржина на пакетот:1 ТВ единица,2 ѕидни ..

-6%
Брз преглед

ТВ КОМОДА (бела-орев)

4.690,00 ден. 4.999,00 ден.

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни полици!Димензии на производот:Држач за ТВ: Ширина: 150 cm - Длабочина: 29,5 cm - Висина: 44,1 cmЅидни полици: Ширина: 50 cm - Длабочина: 13 cm - Висина: 15 cmБоја:Бела-оревПодетални димензии се наведени и на фотографиите на производот. Содржина на пакетот:1 ТВ единица,2 ѕ..

-17%
Брз преглед

Триаголен ротирачки џогер + 2 КРПИ

299,00 ден. 359,00 ден.

Практичен триаголен ротирачки џогер со ергономски дизајн кој со својата едноставност ќе Ви го подобри квалитетот на чистење во Вашиот дом, канцеларија, салон...·         Механизам на ротација 360°, овој џогер овозможува да допрете и да го исчистите секој агол од твојот дом.·     &n..

-31%
Брз преглед

CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо

549,00 ден. 799,00 ден.

Поголемиот дел од својата историја,чоколадото се консумирало во течна форма,таканаречено ,,единствена вистинска храна на боговите’’Овој електричен сад за топење чоколадо CHOCOLATIEREви овозможува да го вкусите во правата форма (течна ) како што го консумирале пред многу години. Со најсовремена технологија и уникатен дизајн во кој ќе уживате цело..

-23%
Брз преглед

Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице

619,00 ден. 800,00 ден.

Вакуум машинката за нега на лице е иновативно решение за домашна употреба и решение за секогаш да имате нежно и негувано лице.Добијте затегната кожа и вратете ја вашата природна убавина.Овој уред е исклучително ефикасен и длабински го чисти лицето од нечистотии оставајќи ја вашата кожа професионално исчистена, мазна и блескава. Вакуумот ја по..

Прикажани 1 до 16 од 19 (2 страни)