Промоции

Во изработка!

ТВ/Аудио/Видео

Преглед во грид:

Безжични слушалки LG Wireless Earbuds HBS-FN4 White

4.500,00 ден.

Bluetooth слушалкиMeridian аудиоТраење на батерија (Футрола за полнење/Слушалките)18/6 часаСистем 3 MIC за микрофонВодоотпорниАктивно отсранува надворешни звуци..

-20%

Слушалки Lobod K L118B Bluetooth

392,00 ден. 490,00 ден.

Должина на кабел:62cmBluetooth 4.1 /Фреквенција 20HZ – 20HZВлезен напон: DC 5V (полнење)Вграден микрофон..

-20%

Звучник Lobod K 243S Bluetooth

472,00 ден. 590,00 ден.

Моќност: 3 WBluetooth: 4.0SurroundОпсег на работа: 10 мВреме на полнење на батеријата: 2-3 чИмпеданса: 4 омиОпсег на фреквенција: 90Hz-20KHzДимензии: 110×89,5x42mm..

LG PL2P Portable Speaker

3.500,00 ден.

Моќност: 5WБрој на канали: 1 chMERIDIAN технологијаЗвук: EQ – Standard, Aux In, Passive Radiotor, EQ – Sound Boost, Double action bassДолго траење на батеријата: 10hПолнење на батеријата: 4hФормати на декодирање: SBC, AACSmart функции: Multipoint, гласовни команди, водоотпорен, безбедносно заклучување, wireless режим, BluetoothДодатоци: Type C USB ..

LG PL2 Portable Speaker

3.700,00 ден.

Моќност: 5WБрој на канали: 1 chMERIDIAN технологијаЗвук: EQ – Standard, Aux In, Passive Radiotor, EQ – Sound Boost, Double action bassДолго траење на батеријата: 10hПолнење на батеријата: 4hФормати на декодирање: SBC, AACSmart функции: Multipoint, гласовни команди, водоотпорен, безбедносно заклучување, wireless режим, BluetoothДодатоци: Type C USB ..

-20%

LG PL5 Portable Speaker

5.520,00 ден. 6.900,00 ден.

Моќност: 20WБрој на канали: 2 chMERIDIAN технологијаЕкран: LED индикатор (BT, Power on, Battery, EQ, Multi Mode, Dual Mode)Звук: EQ – Standard, Aux In, Passive Radiotor, EQ – Sound Boost, Impendance 4Долго траење на батеријата: 18hПолнење на батеријата: 4hФормати на декодирање: SBC, AACОсветлување во повеќе боиSmart функции: Multipoint, Wireless pa..

LG CM2460 Micro Hi-Fi

8.500,00 ден.

Моќност: 2 x 50WФункции: CD, MP3 CD, USB, FM Tuner, CD-R/RW, WMA CD, Portable влез, Bluetooth, 3.5 mm аудио влезЖанрови на звук: Pop, Rock, Bass Blast, Bypass, Classic, JazzПоддржани аудио формати: MP3, WAVДодатоци: далечинско, FM антенаГаранција: 2 години..

-20%

LG SJ2 Soundbar

7.920,00 ден. 9.900,00 ден.

Моќност: 2 x 30W, Subwoofer: 100WПоврзување: 3.5mm аудио влез, оптички влез, Bluetooth 4.0, USBМожност да се контролира преку далечинското од телевизорот, автоматско вклучување и исклучување, тајмерDolby Digital технологијаАудио формати: MP3, WMALED индикаторДимензии (Ш x В x Д): 660 x 55 x 99 mm, Subwoofer: 170 x 300 x 204 mmДодатоци: далечинскоГа..

-20%

Samsung HW-Q70T Soundbar

27.920,00 ден. 34.900,00 ден.

Моќност: 330 WБрој на звучници: 8Тип на сабвуфер: безжиченАудио карактеристики: Q-Symphony, Dolby Atmos, DTS:X дигитален Surround, акустична Beam технологија3D Surround звук, адаптивен звук, Game Pro режим, AlexaВидео карактеристики: 4K видео премин, HDR 10+SmartThings App компатибилностПриклучоци: HDMI x2, Wi-Fi, Bluetooth, оптички ..

-10%

Samsung QLED 4K Ultra HD Smart 109cm

61.110,00 ден. 67.900,00 ден.

Тип на екран: QLEDДимензија на екран: 43″/109cmРезолуција на екран: 4K (3840×2160)Quantum Processor Lite 4KPQI 2800Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2Smart TV: Да, Smart TizenQuantum HDR, HLG, 4K UpscalingObject Tracking Sound Lite, Dolby VisionGoogle асистент, Alexa – виртуелен асистент, Bixby, Netflix, Apple AirplayПриклучоци: Wi-Fi, HDMIx3, USBx2, Blueto..

-10%

Samsung QE43QN90AATXXH Neo QLED 4K Ultra HD Smart

71.910,00 ден. 79.900,00 ден.

Тип на екран: Neo QLEDДимензија на екран: 43″/108cmРезолуција на екран: 4K (3840×2160)Quantum Processor Lite 4KPQI 3200Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2Smart TV: Да, Smart TizenQuantum HDR, HLG, 4K UpscalingObject Tracking Sound Lite, Dolby VisionGoogle асистент, Alexa – виртуелен асистент, Bixby, Netflix, Apple AirplayПриклучоци: Wi-Fi, HDMIx4, USBx2, Bl..

-10%

Samsung QE50Q60AAUXXH QLED 4K Ultra HD Smart

44.010,00 ден. 48.900,00 ден.

Тип на екран: QLEDДимензија на екран: 50″/127cmРезолуција на екран: 4K (3840×2160)Quantum Processor Lite 4KPQI 3100Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2Smart TV: Да, Smart TizenQuantum HDR, HLG, 4K UpscalingObject Tracking Sound Lite, Dolby VisionGoogle асистент, Alexa – виртуелен асистент, Bixby, Netflix, Apple AirplayПриклучоци: Wi-Fi, HDMIx3, USBx2, Blueto..

LG OLED55A16LA 4K Ultra HD Smart

71.900,00 ден.

Тип на екран: 4K OLEDДимензија на екран: 55″/140 cmРезолуција на екран: 4K (3840×2160)α7 Gen4 Processor 4KWide viewing angleТип на тјунер: DVB-T2/C/S2Оперативен систем: webOS Smart TVВидео: AI Picture Pro, AI Upscaling, HDR10 Pro, Filmmaker режим, 4K Upscaler, VP9, AV1, 9 режими на сликаDolby Vision IQ, HLG, Instant Game Response (VRR/ALLM), 4K HFR..

-17%

LG OLED48A16LA 4K Ultra HD Smart

49.900,00 ден. 59.900,00 ден.

Тип на екран: 4K OLEDДимензија на екран: 48″/122 cmРезолуција на екран: 4K (3840×2160)α7 Gen4 Processor 4KWide viewing angleТип на тјунер: DVB-T2/C/S2Оперативен систем: webOS Smart TVВидео: AI Picture Pro, AI Upscaling, HDR10 Pro, Filmmaker режим, 4K Upscaler, VP9, AV1, 9 режими на сликаDolby Vision IQ, HLG, Instant Game Response (VRR/ALLM), 4K HFR..

Прикажани 1 до 14 од 14 (1 страни)