Промоции

-46% Дозер за крофни

Дозер за крофни

119,00 ден. 219,00 ден.

Подгответе ги Вашите омилени крофни на брз и лесен начин без додатен неред во Вашата кујна со помош..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-12% Електрично ѓезве

Електрично ѓезве

299,00 ден. 339,00 ден.

Подготовката на кафе или чај со помош на електричното ѓезве ви го олеснува секојдневието, со што за..

На залиха: 2

Продадени: 3

Побрзајте! завршува за:
-31% CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо

CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо..

549,00 ден. 799,00 ден.

Поголемиот дел од својата историја,чоколадото се консумирало во течна форма,таканаречено ,,единстве..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-25% Сад со четки за перење садови

Сад со четки за перење садови..

549,00 ден. 729,00 ден.

Четка за перење садовиОлеснете си го прењето садови со оваа иновативна практична четка. Обврските в..

На залиха: 4

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-42% SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање

SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање..

149,00 ден. 259,00 ден.

Тример за половината, идеално решение додека вежбате да ја изгубите непотребната тежина.Sweet Sweat..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-48% Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице

Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице..

419,00 ден. 800,00 ден.

Вакуум машинката за нега на лице е иновативно решение за домашна употреба и решение за секогаш да ..

На залиха: 6

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-14% Ракавици од нитрил без талк - црни

Ракавици од нитрил без талк - црни..

240,00 ден. 280,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 71

Продадени: 9

Побрзајте! завршува за:
-19% Ракавици од нитрил без талк - сини

Ракавици од нитрил без талк - сини..

210,00 ден. 260,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се ре..

На залиха: 39

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-7% Ракавици од нитрил без талк - розеви

Ракавици од нитрил без талк - розеви..

280,00 ден. 300,00 ден.

Безбедни,чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 36

Продадени: 4

Побрзајте! завршува за:
-13% Ракавици од латекс со талк

Ракавици од латекс со талк

200,00 ден. 230,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните латекс ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 100

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-24% VOX Фритеза FT 5318

VOX Фритеза FT 5318

3.490,00 ден. 4.590,00 ден.

Моќност – 1800 WКапацитет – 2,5 лПодеслив термостат, скриени греачиВнатрешност на уредот – не’рѓосув..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-17% VOX Апарат за вафли WF2081M

VOX Апарат за вафли WF2081M

1.490,00 ден. 1.790,00 ден.

Уред за вафлиМоќност – 1000 WДимензии на плочата – 23 cm x 17 cmИзолирана топлотна дршка, светлосни ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% VOX Тостер TO 01102

VOX Тостер TO 01102

890,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 парчиња лебЕлектронска регулација на нивото на печење – 7 нивоаАвтоматс..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-28% VOX Тостер TO 01101

VOX Тостер TO 01101

790,00 ден. 1.090,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 парчиња лебЕлектронска регулација на нивото на печење – 7 нивоаАвтоматс..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-30% Vox Миксер MX9109

Vox Миксер MX9109

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност на моторот 400 WБрој на брзини 5 брзини + ТУРБОДополнителни придобивки Сите делови се безбед..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-36% Vox Миксер MX9108

Vox Миксер MX9108

890,00 ден. 1.390,00 ден.

Моќност: 250 WМеханизам за лесно отстранување на мешалките5 брзини + ТурбоДодатоци: 2 маталки, 2 меш..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% VOX Бокал за вода WK 1308

VOX Бокал за вода WK 1308

890,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лAвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедноЛе..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-41% VOX Бокал за вода WK 1009

VOX Бокал за вода WK 1009

990,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-30% VOX Бокал за вода WK 8009

VOX Бокал за вода WK 8009

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од не ’рѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракува..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-23% VOX Бокал за вода WK 1708

VOX Бокал за вода WK 1708

990,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:

ТВ/Аудио/Видео

Преглед во грид:
Брз преглед

ЛЕД лампа со држач за мобилен+штендер

800,00 ден.

Комплет кој Ви е неопходен за највисок квалитет на вашите содржини за Youtube, TikTok, Instagram, итн.ЛЕД лампата има 3 бои за подинамичен изглед на Вашите видеа. Лесно се поврзуваат на лаптоп.Штендерот се подесува на неколку нивоа, согласно Вашите потреби...

Брз преглед

Телевизор Samsung UE85BU8072

152.900,00 ден.

ТИП НА ЕКРАН  LEDДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН                85″ (216 cm)РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН               4K (3840×2160)ТИП НА ТЈУНЕР DVB-T2CS2SMART TV         &n..

Брз преглед

Телевизор LG 75UQ81006LB

89.900,00 ден.

ТИП НА ЕКРАН  Direct LED ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM  75″ (190 cm) РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL 4K UHD (3840 x 2160) ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ              60 ПРОЦЕОР           α5 Gen5 AI Processor 4..

Брз преглед

Телевизор LG 65UQ75006LF

49.900,00 ден.

ТИП НА ЕКРАН  Direct LEDДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM  65″ (165 cm)РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL 4K UHD (3840 x 2160)ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ              60ПРОЦЕОР           α5 Gen5 AI Processor 4K – QuadТИП НА Т..

Брз преглед

Телевизор LG 43UQ75006LF

27.900,00 ден.

ТИП НА ЕКРАН  Direct LEDДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM  43″ (109 cm)РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL 4K UHD (3840 x 2160)ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ              60ПРОЦЕОР           α5 Gen5 AI Processor 4K – QuadТИП НА Т..

Брз преглед

Телевизор TV Vox LED 42DSAFG10B

13.900,00 ден.

ТИП НА ЕКРАН Direct LED slim ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM 42″ / 107 cm РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL Full HD (1920×1080) ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ 60 Hz ТИП НА ТЈУНЕР DVB-T2/C/S2 SMART TV ..

Брз преглед

Телевизор TV Vox LED 39DSA316B

12.900,00 ден.

Големина: 39″ (99 cm)Екран: Direct LED slimРазолуција: HD (1366×768)Тип на тјунер:  DVB-T2/C/S2Моќност на звучниците: 2 x 8W RMSПриклучоци: HDMI 3x, USB x2, AV IN, Component IN, CI +, SPDIF излез, излез за слушалкиТехнологии кои ги користи: Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Dolby DigitalVesa стандард: 200 x 200 mmБоја: црнаГаран..

Брз преглед

Телевизор TV Vox LED 65WOS315B

40.900,00 ден.

Големина: 65″ (165 см)Тип на екран: Direct LED SlimРазолуција: 4K (3840×2160)Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2Smart OS: webOS 5.0Thinq AI, Magic RemoteМоќност на звучниците: 2 x 8W RMSПриклучоци: HDMI x3, USB x2, Антена влез x2, AV влез, CI+, LAN, SPDIF излез, излез за слушалкиТехнологии: Wi-Fi, Bluetooth, HEVC H.265, PVR, Hotel ModeSmart апликации: Netfl..

Брз преглед

Телевизор TV Vox LED 50WOS315B

23.900,00 ден.

Големина: 50″ (127 см)Тип на екран: Direct LED SlimРазолуција: 4K (3840×2160)Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2Smart OS: webOS 5.0Thinq AI, Magic RemoteМоќност на звучниците: 2 x 8W RMSПриклучоци: HDMI x3, USB x2, Антена влез x2, AV влез, CI+, LAN, SPDIF излез, излез за слушалкиТехнологии: Wi-Fi, Bluetooth, HEVC H.265, PVR, Hotel ModeSmart апликации: Netfl..

Брз преглед

Телевизор TV Vox LED 43WOS315B

22.900,00 ден.

Големина: 43″ (109 см)Екран:Direct LED slimРазолуција: Full HD (1920×1080)Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMSПриклучоци: 2 x HDMI, 2 x USB, 2 x Antenna Input, AV input, Cl, SPDIF out Optical, LANТехнологии кои ги користи: Dolby Digital, Hotel Mode, Sleep Timer, Miracast, PVRБоја: црнаГаранција : 36 месе..

Брз преглед

Телевизор LG 50UQ75006LF

31.900,00 ден.

ТИП НА ЕКРАН  Direct LEDДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM  50″ (127 cm)РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL 4K UHD (3840 x 2160)ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ              60ПРОЦЕОР           α5 Gen5 AI Processor 4K – QuadТИП НА Т..

Брз преглед

Детски слушалки SUPER BASS STEREO

400,00 ден.

Детски слушалки SUPER BASS STEREO за Вашите малечки! Нека слушаат убава музика на веселите шарени слушалки со исклучителен квалитет!Израдувајте ги Вашите малечки со веселите шарени слушалки!..

Брз преглед

LG OLED48A16LA 4K Ultra HD Smart

59.900,00 ден.

Тип на екран: 4K OLEDДимензија на екран: 48″/122 cmРезолуција на екран: 4K (3840×2160)α7 Gen4 Processor 4KWide viewing angleТип на тјунер: DVB-T2/C/S2Оперативен систем: webOS Smart TVВидео: AI Picture Pro, AI Upscaling, HDR10 Pro, Filmmaker режим, 4K Upscaler, VP9, AV1, 9 режими на сликаDolby Vision IQ, HLG, Instant Game Response (VRR/ALLM), 4K HFR..

Брз преглед

LG OLED55A16LA 4K Ultra HD Smart

71.900,00 ден.

Тип на екран: 4K OLEDДимензија на екран: 55″/140 cmРезолуција на екран: 4K (3840×2160)α7 Gen4 Processor 4KWide viewing angleТип на тјунер: DVB-T2/C/S2Оперативен систем: webOS Smart TVВидео: AI Picture Pro, AI Upscaling, HDR10 Pro, Filmmaker режим, 4K Upscaler, VP9, AV1, 9 режими на сликаDolby Vision IQ, HLG, Instant Game Response (VRR/ALLM), 4K HFR..

Прикажани 1 до 14 од 14 (1 страни)