Промоции

-6% ЅИДНА ЗАКАЧАЛКА

ЅИДНА ЗАКАЧАЛКА

3.950,00 ден. 4.199,00 ден.

Одлична декоративна зидна закачалка за Вашето предсобје!Димензии на производот:Закачалка: Ширина: 1..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-14% ПОЛИЦА ЗА КНИГИ (БЕЛА И ОРЕВ)

ПОЛИЦА ЗА КНИГИ (БЕЛА И ОРЕВ)..

3.199,00 ден. 3.699,00 ден.

Практична и модерна библиотека за Вашите книги!Димензии на производот: Ширина: 40 cm - Длабочина: ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-19% ОГЛЕДАЛО СО НОГАРКИ

ОГЛЕДАЛО СО НОГАРКИ

1.790,00 ден. 2.199,00 ден.

Неопходно парче за секој дом,прилагодливо на секој амбиент и функционално за секој простор!Димензии..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-10% ЧЕВЛАРНИК ОРЕВ-АНТРАЦИТ

ЧЕВЛАРНИК ОРЕВ-АНТРАЦИТ

5.650,00 ден. 6.299,00 ден.

Совршено решение за Вашето предсобје!Чевлите секогаш  уредно средени и на место. Димензи..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-10% ЧЕВЛАРНИК БЕЛО ОРЕВ

ЧЕВЛАРНИК БЕЛО ОРЕВ

5.650,00 ден. 6.299,00 ден.

Совршено решение за Вашето предсобје!Чевлите секогаш  уредно средени и на место. Димензи..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-15% НАТКАСНА БЕЛА-ОРЕВ

НАТКАСНА БЕЛА-ОРЕВ

3.299,00 ден. 3.899,00 ден.

Одлично парче мебел за Вашата спална ,функционално,практично и секогаш до Вас!Димензии на производ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-15% НАТКАСНА БЕЛА

НАТКАСНА БЕЛА

3.299,00 ден. 3.899,00 ден.

Одлично парче мебел за Вашата спална ,функционално,практично и секогаш до Вас!Димензии на производ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-7% ТВ КОМОДА БЕЛА + ПОЛИЦИ

ТВ КОМОДА БЕЛА + ПОЛИЦИ

6.499,00 ден. 6.999,00 ден.

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни полици!Димензии на производот:..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-5% ДЕТСКА РАБОТНА МАСА

ДЕТСКА РАБОТНА МАСА

8.699,00 ден. 9.199,00 ден.

Детското работна маса за учење е меѓу често преферираните функционални производи за децата лесно да..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-7% ОРМАР И ЗАКАЧАЛКА СО ОГЛЕДАЛО

ОРМАР И ЗАКАЧАЛКА СО ОГЛЕДАЛО..

9.299,00 ден. 9.999,00 ден.

Нека Вашето претсобје биде уникатно и декоративно со оваа комбинација од ормар ,закачалка и огледа..

На залиха: 3

Продадени: 3

Побрзајте! завршува за:
-7% ТВ КОМОДА (ОРЕВ)

ТВ КОМОДА (ОРЕВ)

9.699,00 ден. 10.399,00 ден.

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни наткасни и полици!Уникатна и де..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-6% ТВ КОМОДА (бела)

ТВ КОМОДА (бела)

4.690,00 ден. 4.999,00 ден.

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни полици!Димензии на производот:Д..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-6% ТВ КОМОДА (бела-орев)

ТВ КОМОДА (бела-орев)

4.690,00 ден. 4.999,00 ден.

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни полици!Димензии на производот:Д..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-17% Триаголен ротирачки џогер + 2 КРПИ

Триаголен ротирачки џогер + 2 КРПИ..

299,00 ден. 359,00 ден.

Практичен триаголен ротирачки џогер со ергономски дизајн кој со својата едноставност ќе Ви го подоб..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо

CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо..

549,00 ден. 799,00 ден.

Поголемиот дел од својата историја,чоколадото се консумирало во течна форма,таканаречено ,,единстве..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-23% Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице

Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице..

619,00 ден. 800,00 ден.

Вакуум машинката за нега на лице е иновативно решение за домашна употреба и решение за секогаш да ..

На залиха: 6

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-36% Мултифункционален блендер SILVER CREST

Мултифункционален блендер SILVER CREST..

1.399,00 ден. 2.199,00 ден.

Мултифункционален блендер, миксер, процесор за храна и екстрактор од германската марка SILVER CREST..

На залиха: 50

Продадени: 2

Побрзајте! завршува за:
-16% Апарат за вафли RAF

Апарат за вафли RAF

949,00 ден. 1.129,00 ден.

Гответе брзи и вкусни слатки и солени вафли за целото семејство со помош на овој апарат за вафли.Ø 8..

На залиха: 7

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-30% Силиконски песок за мачки Силитер 3.8л

Силиконски песок за мачки Силитер 3.8л..

299,00 ден. 430,00 ден.

Силиконски песок за мачки Силитер 3.8лОсновни предности на Силитер силиконскиот песок се:- Одлична м..

На залиха: 74

Продадени: 46

Побрзајте! завршува за:

Акцесоари и останато

Преглед во грид:
Брз преглед

Преносливо телескопско столче на расклопување

549,00 ден.

Иновативно столче дизајнирано со врвна практичност и удобност без разлика каде и да сте. Идеално за во двор, природа, на плажа или кампување.Телескопскиот механизам Ви овозможува лесно да се преклопува и носи со себе каде и да посакате. ü  Изработен е од висококвалитетен пластичен материјал PA + ABS - еколошки. ü   Издржливос..

Брз преглед

Ракавици од нитрил без талк - црни

280,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се решение за сите ваши потреби.ü Не содржи латекс и не предизвикува алергии.ü Пакување од 100 ракавициü Сина бојаü Величини: S,M,L,XL..

Брз преглед

Ракавици од нитрил без талк - сини

260,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се решение за сите ваши потреби.ü Не содржи латекс и не предизвикува алергии.ü Пакување од 100 ракавициü Сина боја ü Величини: S,M,L,XL..

Брз преглед

Ракавици од нитрил без талк - розеви

300,00 ден.

Безбедни,чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се решение за сите ваши потреби.ü Не содржи латекс и не предизвикува алергии.ü Пакување од 100 ракавициü Розева боја ü Величини: XS,S..

Брз преглед

Ракавици од латекс со талк

230,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните латекс ракавици со врвен квалитет кои се решение за сите ваши потреби.ü Пакување од 100 ракавициü Бела бојаü Величини: S,M,L..

Брз преглед

Детска магична табла за цртање

329,00 ден.

Извонредна и уникатна детска магична табла. Одлична за вашето дете да црта, вежба задачи и сл.Се што ќе се напише или нацрта на неа ќе светне во боја. Вистинска уметност за најмладите од најрани години да бидат креативни и да се задржи нивното внимание.Цртањето го поттикнува развојот на детето.·        8 разл..

Брз преглед

Појас за инстант совршен изглед - Miss Belt

299,00 ден.

Тримерот MISS BELT инстант појасот Ви овозможува да добиете совршен изглед на вашиот струк што одсекогаш сте го посакувале.ü Направен по најсовремена технологија на двојна компресија која цврсто го потпира грбот и го дефинира струкот и стомакот во идеална форма .ü Материјалот е мек и флексибилен, прилагодлив и може да го носите цел ден.  &..

Брз преглед

Сет за торти-кружна форма

339,00 ден.

Практични кујнски калапи во форма на круг со различни димензии.Ø Висококвалитетни калапи од иноксØ Три димензии 18/20/22Ø Одличен квалитетСо овој сет од три калапи за торти можете да ги направите вашите омилени торти во три различни димензии во форма на круг.              &n..

Брз преглед

Термос-сребрена боја

249,00 ден.

Променете ги своите навики и одлучете се за термос за вода за повеќекратна употреба. Mоден дизајн, висок квалитет, практичен за било кое време од годината и одлични за дома, работа, спорт на отворено, во теретана, во автомобил, па дури и за кампување или планинарење.·        Капацитет 500 ml· &..

Брз преглед

Огледало со ЛЕД светло - 3 форми

339,00 ден.

3 форми за Вашите желби! Одберете круг, овал или правоаголна форма!Функционално козметичко огладало со лед светилка.Со ефект на двапати зголемување на светло. Огледалото е идеално за самостојна употреба и практично.Благодарение на вграденото лед светло кое е поставено на самиот оквир одлично ќе завршите работа и кога во моментот немате вклучено ..

Брз преглед

Термос-сина боја

299,00 ден.

Променете ги своите навики и одлучете се за термос за вода за повеќекратна употреба. Mоден дизајн, висок квалитет, практичен за било кое време од годината и одлични за дома, работа, спорт на отворено, во теретана, во автомобил, па дури и за кампување или планинарење.·        Капацитет 500 ml·  &n..

Брз преглед

Супер еластични силиконски капаци

119,00 ден.

Еластичните силиконски капаци непоходни за секое домаќинство и секојдневна употреба.Ø 6 парчиња со различни димензии!Ø Димензии: 6,6цм; 9,4цм; 11,4цм; 14,5цм; 16,5цм; 21цмØ Направени од квалитетен силиконски материјал без БПА, нетоксичен и без вкус, флескибилен и може да се употребува многу пати!Ø Одговараат на било која го..

Брз преглед

Термос со LED дисплеј 500ml

299,00 ден.

Mодерен дизајн, висок квалитет и LED дисплеј за температура се три карактеристики на овие термоси! Одлични за дома, работа, спорт на отворено, во теретана, во автомобил, па дури и за кампување или планинарење.Ø Ова шише со нов стил има LED интелигентен дисплеј за температура на горниот дел од термосот кој ќе издржи до 80.000 допири без промена на ..

Брз преглед

Дигитален инфрацрвен термометар

419,00 ден.

Дигитален термометар дијазниран за безконтактно мерење на телесната температура.·        Брзо мерење на темепратурата со висока прецизност.·        Мерење на температурата во двоен режим. Може да ја мери температурата на човечкото тело, на материјали, на вода и сл.· &nb..

Брз преглед

Магична четка 5 во 1

319,00 ден.

Ø   Домашна магична безжична електрична четка за чистење која користи 4* AA батерии (не се вклучени), може брзо да се работисо притискање на копчето, заштедувајќи време и никогаш не се чувствувате премногу уморни од чистење. Ø   3 заменливи глави за четки. Мека глава за сунѓер, погодна за чистење на кревки предмети. П..

Брз преглед

Бебешка торба и кревет 2 во 1 FENGDA Baby

819,00 ден.

Оваа врвна торба за патување со бебе е идеална комбинација за удобно спиење, практична подлога за пресоблекување и простор за складирање на мала торбичка со пелени.Отпакувајте ги крајните панели за да го олесните менувањето пелени во движење и користете ја подлогата за пресоблекување. 5 практични прегради за складирње пелени, креми, марамчиња ..

Прикажани 1 до 16 од 21 (2 страни)