Промоции

-46% Дозер за крофни

Дозер за крофни

119,00 ден. 219,00 ден.

Подгответе ги Вашите омилени крофни на брз и лесен начин без додатен неред во Вашата кујна со помош..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-12% Електрично ѓезве

Електрично ѓезве

299,00 ден. 339,00 ден.

Подготовката на кафе или чај со помош на електричното ѓезве ви го олеснува секојдневието, со што за..

На залиха: 2

Продадени: 3

Побрзајте! завршува за:
-31% CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо

CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо..

549,00 ден. 799,00 ден.

Поголемиот дел од својата историја,чоколадото се консумирало во течна форма,таканаречено ,,единстве..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-25% Сад со четки за перење садови

Сад со четки за перење садови..

549,00 ден. 729,00 ден.

Четка за перење садовиОлеснете си го прењето садови со оваа иновативна практична четка. Обврските в..

На залиха: 4

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-42% SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање

SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање..

149,00 ден. 259,00 ден.

Тример за половината, идеално решение додека вежбате да ја изгубите непотребната тежина.Sweet Sweat..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-48% Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице

Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице..

419,00 ден. 800,00 ден.

Вакуум машинката за нега на лице е иновативно решение за домашна употреба и решение за секогаш да ..

На залиха: 6

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-14% Ракавици од нитрил без талк - црни

Ракавици од нитрил без талк - црни..

240,00 ден. 280,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 71

Продадени: 9

Побрзајте! завршува за:
-19% Ракавици од нитрил без талк - сини

Ракавици од нитрил без талк - сини..

210,00 ден. 260,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се ре..

На залиха: 39

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-7% Ракавици од нитрил без талк - розеви

Ракавици од нитрил без талк - розеви..

280,00 ден. 300,00 ден.

Безбедни,чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 36

Продадени: 4

Побрзајте! завршува за:
-13% Ракавици од латекс со талк

Ракавици од латекс со талк

200,00 ден. 230,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните латекс ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 100

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-24% VOX Фритеза FT 5318

VOX Фритеза FT 5318

3.490,00 ден. 4.590,00 ден.

Моќност – 1800 WКапацитет – 2,5 лПодеслив термостат, скриени греачиВнатрешност на уредот – не’рѓосув..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-17% VOX Апарат за вафли WF2081M

VOX Апарат за вафли WF2081M

1.490,00 ден. 1.790,00 ден.

Уред за вафлиМоќност – 1000 WДимензии на плочата – 23 cm x 17 cmИзолирана топлотна дршка, светлосни ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% VOX Тостер TO 01102

VOX Тостер TO 01102

890,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 парчиња лебЕлектронска регулација на нивото на печење – 7 нивоаАвтоматс..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-28% VOX Тостер TO 01101

VOX Тостер TO 01101

790,00 ден. 1.090,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 парчиња лебЕлектронска регулација на нивото на печење – 7 нивоаАвтоматс..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-30% Vox Миксер MX9109

Vox Миксер MX9109

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност на моторот 400 WБрој на брзини 5 брзини + ТУРБОДополнителни придобивки Сите делови се безбед..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-36% Vox Миксер MX9108

Vox Миксер MX9108

890,00 ден. 1.390,00 ден.

Моќност: 250 WМеханизам за лесно отстранување на мешалките5 брзини + ТурбоДодатоци: 2 маталки, 2 меш..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% VOX Бокал за вода WK 1308

VOX Бокал за вода WK 1308

890,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лAвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедноЛе..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-41% VOX Бокал за вода WK 1009

VOX Бокал за вода WK 1009

990,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-30% VOX Бокал за вода WK 8009

VOX Бокал за вода WK 8009

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од не ’рѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракува..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-23% VOX Бокал за вода WK 1708

VOX Бокал за вода WK 1708

990,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:

Акцесоари и останато

Преглед во грид:
Брз преглед

Преносливо телескопско столче на расклопување

549,00 ден.

Иновативно столче дизајнирано со врвна практичност и удобност без разлика каде и да сте. Идеално за во двор, природа, на плажа или кампување.Телескопскиот механизам Ви овозможува лесно да се преклопува и носи со себе каде и да посакате. ü  Изработен е од висококвалитетен пластичен материјал PA + ABS - еколошки. ü   Издржливос..

Брз преглед

Алат за подигнување и транспорт на мебел

339,00 ден.

Направи нов распоред во домот без мака, брзо и ефикасно со овој иновативен алатБлагодарение на оваа алатка, можеш да го преместиш секое парче мебел од едниот до другиот крај на собата за неколку минути, без ничија помош.ü  Тркалата се гумени, така што нема гребење на ламинатот и паркетот.ü  Брзо и лесносе преместуваат мали или..

-14%
Брз преглед

Ракавици од нитрил без талк - црни

240,00 ден. 280,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се решение за сите ваши потреби.ü Не содржи латекс и не предизвикува алергии.ü Пакување од 100 ракавициü Сина бојаü Величини: S,M,L,XL..

-19%
Брз преглед

Ракавици од нитрил без талк - сини

210,00 ден. 260,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се решение за сите ваши потреби.ü Не содржи латекс и не предизвикува алергии.ü Пакување од 100 ракавициü Сина боја ü Величини: S,M,L,XL..

-7%
Брз преглед

Ракавици од нитрил без талк - розеви

280,00 ден. 300,00 ден.

Безбедни,чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се решение за сите ваши потреби.ü Не содржи латекс и не предизвикува алергии.ü Пакување од 100 ракавициü Розева боја ü Величини: XS,S..

-13%
Брз преглед

Ракавици од латекс со талк

200,00 ден. 230,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните латекс ракавици со врвен квалитет кои се решение за сите ваши потреби.ü Пакување од 100 ракавициü Бела бојаü Величини: S,M,L..

Брз преглед

Детска магична табла за цртање

329,00 ден.

Извонредна и уникатна детска магична табла. Одлична за вашето дете да црта, вежба задачи и сл.Се што ќе се напише или нацрта на неа ќе светне во боја. Вистинска уметност за најмладите од најрани години да бидат креативни и да се задржи нивното внимание.Цртањето го поттикнува развојот на детето.·        8 разл..

Брз преглед

LAICA HydroSmart кертриџ за филтер

1.490,00 ден.

Филтерот LAICA HYDROSMART природно ги задржува минералите присутни во водата и ефикасно намалува присуство на:- Микропластика- хлор- Хербициди и хлорирани пестициди- Органски хлорирани растворувачи- Песок, 'рѓа и суспендирани честичкиКарактеристикиФилтер за вода од чешмаБоја на производот: БелаКапацитет на филтрирана вода: 900 Л.филтер за замена: Д..

Брз преглед
Брз преглед
Брз преглед

Појас за инстант совршен изглед - Miss Belt

119,00 ден.

Тримерот MISS BELT инстант појасот Ви овозможува да добиете совршен изглед на вашиот струк што одсекогаш сте го посакувале.ü Направен по најсовремена технологија на двојна компресија која цврсто го потпира грбот и го дефинира струкот и стомакот во идеална форма .ü Материјалот е мек и флексибилен, прилагодлив и може да го носите цел ден.  &..

Брз преглед

Сет за торти-кружна форма

339,00 ден.

Практични кујнски калапи во форма на круг со различни димензии.Ø Висококвалитетни калапи од иноксØ Три димензии 18/20/22Ø Одличен квалитетСо овој сет од три калапи за торти можете да ги направите вашите омилени торти во три различни димензии во форма на круг.              &n..

Брз преглед

Термос-сребрена боја

249,00 ден.

Променете ги своите навики и одлучете се за термос за вода за повеќекратна употреба. Mоден дизајн, висок квалитет, практичен за било кое време од годината и одлични за дома, работа, спорт на отворено, во теретана, во автомобил, па дури и за кампување или планинарење.·        Капацитет 500 ml· &..

Брз преглед

Огледало со ЛЕД светло - 3 форми

249,00 ден.

3 форми за Вашите желби! Одберете круг, овал или правоаголна форма!Функционално козметичко огладало со лед светилка.Со ефект на двапати зголемување на светло. Огледалото е идеално за самостојна употреба и практично.Благодарение на вграденото лед светло кое е поставено на самиот оквир одлично ќе завршите работа и кога во моментот немате вклучено ..

Брз преглед

Термос-сина боја

269,00 ден.

Променете ги своите навики и одлучете се за термос за вода за повеќекратна употреба. Mоден дизајн, висок квалитет, практичен за било кое време од годината и одлични за дома, работа, спорт на отворено, во теретана, во автомобил, па дури и за кампување или планинарење.·        Капацитет 500 ml·  &n..

Брз преглед

Мултифункционална пумпа за вакуум ALWAYS FRESH

339,00 ден.

Брз и лесен начин за вакуумирање на храна!Со помош на оваа пумпа се обезбедува автоматско пакување без водзух што ја одржува храната свежа и со долг рок на траење.Спречува појава на мувла и бактерии. На овој начин ги задржувате хранливите состојки непроменет, заштедувајќи пари на долг рок.Исто така го штедите просторот во вашиот фрижидер.Создава ц..

Прикажани 1 до 16 од 42 (3 страни)