Промоции

-46% Дозер за крофни

Дозер за крофни

119,00 ден. 219,00 ден.

Подгответе ги Вашите омилени крофни на брз и лесен начин без додатен неред во Вашата кујна со помош..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-12% Електрично ѓезве

Електрично ѓезве

299,00 ден. 339,00 ден.

Подготовката на кафе или чај со помош на електричното ѓезве ви го олеснува секојдневието, со што за..

На залиха: 2

Продадени: 3

Побрзајте! завршува за:
-31% CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо

CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо..

549,00 ден. 799,00 ден.

Поголемиот дел од својата историја,чоколадото се консумирало во течна форма,таканаречено ,,единстве..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-25% Сад со четки за перење садови

Сад со четки за перење садови..

549,00 ден. 729,00 ден.

Четка за перење садовиОлеснете си го прењето садови со оваа иновативна практична четка. Обврските в..

На залиха: 4

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-42% SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање

SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање..

149,00 ден. 259,00 ден.

Тример за половината, идеално решение додека вежбате да ја изгубите непотребната тежина.Sweet Sweat..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-48% Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице

Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице..

419,00 ден. 800,00 ден.

Вакуум машинката за нега на лице е иновативно решение за домашна употреба и решение за секогаш да ..

На залиха: 6

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-14% Ракавици од нитрил без талк - црни

Ракавици од нитрил без талк - црни..

240,00 ден. 280,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 71

Продадени: 9

Побрзајте! завршува за:
-19% Ракавици од нитрил без талк - сини

Ракавици од нитрил без талк - сини..

210,00 ден. 260,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се ре..

На залиха: 39

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-7% Ракавици од нитрил без талк - розеви

Ракавици од нитрил без талк - розеви..

280,00 ден. 300,00 ден.

Безбедни,чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 36

Продадени: 4

Побрзајте! завршува за:
-13% Ракавици од латекс со талк

Ракавици од латекс со талк

200,00 ден. 230,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните латекс ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 100

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-24% VOX Фритеза FT 5318

VOX Фритеза FT 5318

3.490,00 ден. 4.590,00 ден.

Моќност – 1800 WКапацитет – 2,5 лПодеслив термостат, скриени греачиВнатрешност на уредот – не’рѓосув..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-17% VOX Апарат за вафли WF2081M

VOX Апарат за вафли WF2081M

1.490,00 ден. 1.790,00 ден.

Уред за вафлиМоќност – 1000 WДимензии на плочата – 23 cm x 17 cmИзолирана топлотна дршка, светлосни ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% VOX Тостер TO 01102

VOX Тостер TO 01102

890,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 парчиња лебЕлектронска регулација на нивото на печење – 7 нивоаАвтоматс..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-28% VOX Тостер TO 01101

VOX Тостер TO 01101

790,00 ден. 1.090,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 парчиња лебЕлектронска регулација на нивото на печење – 7 нивоаАвтоматс..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-30% Vox Миксер MX9109

Vox Миксер MX9109

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност на моторот 400 WБрој на брзини 5 брзини + ТУРБОДополнителни придобивки Сите делови се безбед..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-36% Vox Миксер MX9108

Vox Миксер MX9108

890,00 ден. 1.390,00 ден.

Моќност: 250 WМеханизам за лесно отстранување на мешалките5 брзини + ТурбоДодатоци: 2 маталки, 2 меш..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% VOX Бокал за вода WK 1308

VOX Бокал за вода WK 1308

890,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лAвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедноЛе..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-41% VOX Бокал за вода WK 1009

VOX Бокал за вода WK 1009

990,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-30% VOX Бокал за вода WK 8009

VOX Бокал за вода WK 8009

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од не ’рѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракува..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-23% VOX Бокал за вода WK 1708

VOX Бокал за вода WK 1708

990,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:

Нега и убавина

Преглед во грид:
Брз преглед

KINOKI лепенки за детоксикација

69,00 ден.

Kinoki се лепи на стапалата навечер пред легнување и се остава да стои цела ноќ. Утрото кога ќе се разбудите и ги извадите лепенките од стапалата ќе видите црнила на самата лепенка,а тоа се всушност токсините кои Kinoki успеал да ги извади од вашето тело во текот на ноќта. После неколку дневно користење ќе забележите дека црнилата на лепенките стан..

Брз преглед

Професионално фигаро за коса

549,00 ден.

Професионалното фигаро за коса е врвна алатка за стилизирање со кој добивате локни во домашни услови како и во салон.Ø  Со својот дизајн со 3 цилиндри, ова фигаро за виткање може лесно да направи лабави бранови или локни, совршено за сите типови и должини на коса.Ø  Функцијата на брзо загревање овозможува да се направи фризура за кра..

Брз преглед

Масажер за врат, рамо и половина Шијатцу

649,00 ден.

Престанете да го носите стресот и напнатоста од денот на вратот и грбот. Наместо тоа ставете го масажерот околу вратот и грбот или половината за да ја измасира вашата болка и да Ви донесе смирувачко дејство.ü 8 брзини за длабоко масирањеü Стимулирање и ублажување на вкочанетост, напнатост, главоболкиü Смирувачка топлина која неверојатно релакс..

-42%
Брз преглед

SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање

149,00 ден. 259,00 ден.

Тример за половината, идеално решение додека вежбате да ја изгубите непотребната тежина.Sweet Sweat Waist Trimmer има уникатен дизјан погоден за жени и мажи (една величина)ü Појасот седи во пределот на половината и се носи при вежбање или дури и кога се занимавате со секојдневни работиü Појасот ја зголемува температурата во текот на вежба..

-48%
Брз преглед

Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице

419,00 ден. 800,00 ден.

Вакуум машинката за нега на лице е иновативно решение за домашна употреба и решение за секогаш да имате нежно и негувано лице.Добијте затегната кожа и вратете ја вашата природна убавина.Овој уред е исклучително ефикасен и длабински го чисти лицето од нечистотии оставајќи ја вашата кожа професионално исчистена, мазна и блескава. Вакуумот ја по..

Брз преглед

NOVA 3 во 1 стајлер за коса

249,00 ден.

Овој стајлер за коса може да се користи за виткање и израмнување на вашата коса. Керамичките плочи нудат безбедно и ефективно средување токму во вашата куќа. Ја измазнува, ја исправа и ја витка вашата коса со најголема леснотија и практичност. Благодарение на керамичката обвивка на оваа пегла, може да се исправи и навитка косат..

-30%
Брз преглед

VOX Вага за телесна тежина PW 546

690,00 ден. 990,00 ден.

Капацитет – 180 кгЕкран – LCDПовршина – Калено сигурносно стаклоЕдиници за избор (конверзија) – kg/oz/lb:ozПрецизност – 100 гПоказател на преоптеретување и ослабнување на батеријатаГаранција – 25 месеци..

-13%
Брз преглед

VOX Вага за телесна тежина PW 436

690,00 ден. 790,00 ден.

Капацитет – 180 кгLCD ЕкранПовршина – Калено сигурносно стаклоЕдиници за избор (конверзија) – kg/oz/lb/ozПоказател на преоптеретување и ослабнување на батеријатаПрецизност – 100 грГаранција – 25 месеци..

Брз преглед

Фластери против болки во коленото

69,00 ден.

Фластерите за болка во колено се одличен избор за различни болки и непријатности. Топлината помага да се истегнат меките ткива, да се релаксираат мускулите што преизвикуваат флексибилнот и помага да ја намали вкочанетоста. Содржат професионална паста за убалжување на болките на коленото. Брзо и ефикасно ја ублажува болката во зглобовите, во г..

Брз преглед

Фластери против болки во половината

69,00 ден.

Со помош на овие билни фластери ќе ја намалите болката во пределот на кичмата.Со нивниот анатомски облик лесно се прилагодуваат на пределот на половината и други делови на телото и ви ја олеснуваат болката, го намалуваат воспалението и ја подобруваат циркулацијата на крвта.Безбедни за употреба. Направени се од природни билки со тенденција да ги убл..

Брз преглед

Фластери против болки во вратот

69,00 ден.

Со помош на овие билни фластери ќе ја намалите болката на вратот.Со нивниот анатомски облик лесно се прилагодуваат на пределот на вратот и други делови на телото и ви ја олеснуваат болката, го намалуваат воспалението и ја подобруваат циркулацијата на крвта.Безбедни за употреба. Направени се од природни билки со тенденција да ги ублажат болките..

Брз преглед

ISKRA Фен за коса 2200W

1.999,00 ден.

• Фен за коса ISKRA RH-1827M-5 (бронза и црна)• Напон: 230V ~ 50Hz• Моќност: 2000-2200W (макс)• 2 прилагодливи брзини• 3 поставки за температура• Ладно копче за удар• Негативен генератор на јон• Со висечка јамка• Лесен• Тивок• 24 месеци гаранција..

Брз преглед

ISKRA Ionic Фен за коса 2000 W

1.799,00 ден.

• Фен ISKRA RH-1803AM-1• Напон: 230V ~ 50Hz• Моќност: 2000W• 2 прилагодливи брзини• Ладно копче за удар• Негативен генератор на јон• Со висечка јамка• Лесен• Тивок• Боја: црна и розева..

Брз преглед

ISKRA Фен за коса за патување RH-1818-1

899,00 ден.

• Фен за коса за патување ISKRA RH-1818-1• Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz• Моќност: 1200W• 2 прилагодливи брзини• Преклопување• Компактен• Со висечка јамка• Лесен• Тивок• Боја: црна и бела..

Брз преглед

ISKRA Фен за коса за патување RH-1558

799,00 ден.

• Фен за коса за патување ISKRA RH-1558-1GY• Напон: 230V ~ 50Hz• моќност: 1000W• 2 прилагодливи брзини• Преклопување• Компактен• лесен• Тивок• Боја: сиво-црна..

Брз преглед

ISKRA Машинка за шишање QR8918

1.999,00 ден.

• ISKRA QR8918• Напон: 220V-240V ~ 50Hz• моќност: 12W• Лесен и тивок• 4 наставки• додатоци:    - ножици    - Чешел    - Четка    - Масло за сечилото    - Заштита на сечилото• Боја: црна и бела..

Прикажани 1 до 16 од 27 (2 страни)