Промоции

-46% Дозер за крофни

Дозер за крофни

119,00 ден. 219,00 ден.

Подгответе ги Вашите омилени крофни на брз и лесен начин без додатен неред во Вашата кујна со помош..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-12% Електрично ѓезве

Електрично ѓезве

299,00 ден. 339,00 ден.

Подготовката на кафе или чај со помош на електричното ѓезве ви го олеснува секојдневието, со што за..

На залиха: 2

Продадени: 3

Побрзајте! завршува за:
-31% CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо

CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо..

549,00 ден. 799,00 ден.

Поголемиот дел од својата историја,чоколадото се консумирало во течна форма,таканаречено ,,единстве..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-25% Сад со четки за перење садови

Сад со четки за перење садови..

549,00 ден. 729,00 ден.

Четка за перење садовиОлеснете си го прењето садови со оваа иновативна практична четка. Обврските в..

На залиха: 4

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-42% SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање

SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање..

149,00 ден. 259,00 ден.

Тример за половината, идеално решение додека вежбате да ја изгубите непотребната тежина.Sweet Sweat..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-48% Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице

Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице..

419,00 ден. 800,00 ден.

Вакуум машинката за нега на лице е иновативно решение за домашна употреба и решение за секогаш да ..

На залиха: 6

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-14% Ракавици од нитрил без талк - црни

Ракавици од нитрил без талк - црни..

240,00 ден. 280,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 71

Продадени: 9

Побрзајте! завршува за:
-19% Ракавици од нитрил без талк - сини

Ракавици од нитрил без талк - сини..

210,00 ден. 260,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се ре..

На залиха: 39

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-7% Ракавици од нитрил без талк - розеви

Ракавици од нитрил без талк - розеви..

280,00 ден. 300,00 ден.

Безбедни,чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 36

Продадени: 4

Побрзајте! завршува за:
-13% Ракавици од латекс со талк

Ракавици од латекс со талк

200,00 ден. 230,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните латекс ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 100

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-24% VOX Фритеза FT 5318

VOX Фритеза FT 5318

3.490,00 ден. 4.590,00 ден.

Моќност – 1800 WКапацитет – 2,5 лПодеслив термостат, скриени греачиВнатрешност на уредот – не’рѓосув..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-17% VOX Апарат за вафли WF2081M

VOX Апарат за вафли WF2081M

1.490,00 ден. 1.790,00 ден.

Уред за вафлиМоќност – 1000 WДимензии на плочата – 23 cm x 17 cmИзолирана топлотна дршка, светлосни ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% VOX Тостер TO 01102

VOX Тостер TO 01102

890,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 парчиња лебЕлектронска регулација на нивото на печење – 7 нивоаАвтоматс..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-28% VOX Тостер TO 01101

VOX Тостер TO 01101

790,00 ден. 1.090,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 парчиња лебЕлектронска регулација на нивото на печење – 7 нивоаАвтоматс..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-30% Vox Миксер MX9109

Vox Миксер MX9109

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност на моторот 400 WБрој на брзини 5 брзини + ТУРБОДополнителни придобивки Сите делови се безбед..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-36% Vox Миксер MX9108

Vox Миксер MX9108

890,00 ден. 1.390,00 ден.

Моќност: 250 WМеханизам за лесно отстранување на мешалките5 брзини + ТурбоДодатоци: 2 маталки, 2 меш..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% VOX Бокал за вода WK 1308

VOX Бокал за вода WK 1308

890,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лAвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедноЛе..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-41% VOX Бокал за вода WK 1009

VOX Бокал за вода WK 1009

990,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-30% VOX Бокал за вода WK 8009

VOX Бокал за вода WK 8009

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од не ’рѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракува..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-23% VOX Бокал за вода WK 1708

VOX Бокал за вода WK 1708

990,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:

Спорт и рекреација

Преглед во грид:
-42%
Брз преглед

SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање

149,00 ден. 259,00 ден.

Тример за половината, идеално решение додека вежбате да ја изгубите непотребната тежина.Sweet Sweat Waist Trimmer има уникатен дизјан погоден за жени и мажи (една величина)ü Појасот седи во пределот на половината и се носи при вежбање или дури и кога се занимавате со секојдневни работиü Појасот ја зголемува температурата во текот на вежба..

Брз преглед

Free 2 Move Тротинет Zik Zak

2.399,00 ден.

Карактеристики:Рачката е со прилагодлива висина,лагери: ABEC-7, изработен од алуминиум, максимално оптоварување: 50 кг, погоден за деца над 3 години, силиконски тркала со светлосни ефекти ..

Брз преглед

FreeON трицикл Sporty розев

5.599,00 ден.

Удобен и безбеден трицикл кој е идеален за долги прошетки во природа или по градските улици.Карактеристики:Погоден за деца од една година,Макс. килажа е 50 кг,Силна и цврста рамка,Меко тапацирано седиште за максимална удобност на детето,Седиште со вртење за 360 °Прилагодување на седиштето напред/назад,Отворање заштитна оградаКвалитетни EVA тркала з..

Брз преглед

FreeON трицикл Sporty

5.599,00 ден.

Удобен и безбеден трицикл кој е идеален за долги прошетки во природа или по градските улици.Карактеристики:Погоден за деца од една година,Макс. килажа е 50 кг,Силна и цврста рамка,Меко тапацирано седиште за максимална удобност на детето,Седиште со вртење за 360 °Прилагодување на седиштето напред/назад,Отворање заштитна оградаКвалитетни EVA тркала з..

Брз преглед

Трицикл со педали за деца

619,00 ден.

Свртете се од една забавна авантура во друга!Израдувајте ги децата и овозможете им да уживаат во детската игра со овој трицикл со педали изработен од вискоквалитетна пластика .Децата сакаат да истражуваат и ја користат сопствената моќ за да возат безгрижно. Широката стабилна основа на тркалата, рачките кои лесно се држат и големите ножни педали ..

Брз преглед

Велосипед VENSSINI PARMA црн

11.999,00 ден.

СЕДИШТЕ ЗА PAM2412РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО ВИОЛЕТОВИ КРАЦИКРИВИ НА ВОЛАН 26" 600X22.2X25.4 ЦРНСЕТ В ПВЦ БЕЗ РАЧКИ КОЧНИЦИПЕДАЛИ ПВЦ КЛАСИК СО ЛАГЕРСРЕДЕН ПОГОН MTB ЦРН 22/32/42TСРЕДНА ОСОВИНА MTB НА ШТРАФ 5SЛАНЕЦ MTB MAYA Z33 P6001ОБРАЧ 24" СИВ 36 ДУПКИ V1.24SV.ПРЕДНА ГЛАВА MTB ЧЕЛИК ЦРНА SHUN F.ЗАДНА ГЛАВА MTB 36R ЧЕЛИК ЦРНА SHUNFE.SP.24X1.95 (54-..

Брз преглед

Велосипед VENSSINI PARMA PAM244" розев

11.999,00 ден.

СЕДИШТЕ ЗА PAM2412РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО ВИОЛЕТОВИ КРАЦИКРИВИ НА ВОЛАН 26" 600X22.2X25.4 ЦРНСЕТ В ПВЦ БЕЗ РАЧКИ КОЧНИЦИПЕДАЛИ ПВЦ КЛАСИК СО ЛАГЕРСРЕДЕН ПОГОН MTB ЦРН 22/32/42TСРЕДНА ОСОВИНА MTB НА ШТРАФ 5SЛАНЕЦ MTB MAYA Z33 P6001ОБРАЧ 24" СИВ 36 ДУПКИ V1.24SV.ПРЕДНА ГЛАВА MTB ЧЕЛИК ЦРНА SHUN F.ЗАДНА ГЛАВА MTB 36R ЧЕЛИК ЦРНА SHUNFE.SP.24X1.95 (54-..

Брз преглед
Брз преглед
Брз преглед
Брз преглед
Брз преглед
Брз преглед
Брз преглед
Брз преглед
Брз преглед
Прикажани 1 до 16 од 18 (2 страни)