Промоции

-46% Дозер за крофни

Дозер за крофни

119,00 ден. 219,00 ден.

Подгответе ги Вашите омилени крофни на брз и лесен начин без додатен неред во Вашата кујна со помош..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-12% Електрично ѓезве

Електрично ѓезве

299,00 ден. 339,00 ден.

Подготовката на кафе или чај со помош на електричното ѓезве ви го олеснува секојдневието, со што за..

На залиха: 2

Продадени: 3

Побрзајте! завршува за:
-31% CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо

CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо..

549,00 ден. 799,00 ден.

Поголемиот дел од својата историја,чоколадото се консумирало во течна форма,таканаречено ,,единстве..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-25% Сад со четки за перење садови

Сад со четки за перење садови..

549,00 ден. 729,00 ден.

Четка за перење садовиОлеснете си го прењето садови со оваа иновативна практична четка. Обврските в..

На залиха: 4

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-42% SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање

SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање..

149,00 ден. 259,00 ден.

Тример за половината, идеално решение додека вежбате да ја изгубите непотребната тежина.Sweet Sweat..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-48% Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице

Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице..

419,00 ден. 800,00 ден.

Вакуум машинката за нега на лице е иновативно решение за домашна употреба и решение за секогаш да ..

На залиха: 6

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-14% Ракавици од нитрил без талк - црни

Ракавици од нитрил без талк - црни..

240,00 ден. 280,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 71

Продадени: 9

Побрзајте! завршува за:
-19% Ракавици од нитрил без талк - сини

Ракавици од нитрил без талк - сини..

210,00 ден. 260,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се ре..

На залиха: 39

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-7% Ракавици од нитрил без талк - розеви

Ракавици од нитрил без талк - розеви..

280,00 ден. 300,00 ден.

Безбедни,чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 36

Продадени: 4

Побрзајте! завршува за:
-13% Ракавици од латекс со талк

Ракавици од латекс со талк

200,00 ден. 230,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните латекс ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 100

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-24% VOX Фритеза FT 5318

VOX Фритеза FT 5318

3.490,00 ден. 4.590,00 ден.

Моќност – 1800 WКапацитет – 2,5 лПодеслив термостат, скриени греачиВнатрешност на уредот – не’рѓосув..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-17% VOX Апарат за вафли WF2081M

VOX Апарат за вафли WF2081M

1.490,00 ден. 1.790,00 ден.

Уред за вафлиМоќност – 1000 WДимензии на плочата – 23 cm x 17 cmИзолирана топлотна дршка, светлосни ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% VOX Тостер TO 01102

VOX Тостер TO 01102

890,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 парчиња лебЕлектронска регулација на нивото на печење – 7 нивоаАвтоматс..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-28% VOX Тостер TO 01101

VOX Тостер TO 01101

790,00 ден. 1.090,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 парчиња лебЕлектронска регулација на нивото на печење – 7 нивоаАвтоматс..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-30% Vox Миксер MX9109

Vox Миксер MX9109

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност на моторот 400 WБрој на брзини 5 брзини + ТУРБОДополнителни придобивки Сите делови се безбед..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-36% Vox Миксер MX9108

Vox Миксер MX9108

890,00 ден. 1.390,00 ден.

Моќност: 250 WМеханизам за лесно отстранување на мешалките5 брзини + ТурбоДодатоци: 2 маталки, 2 меш..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% VOX Бокал за вода WK 1308

VOX Бокал за вода WK 1308

890,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лAвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедноЛе..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-41% VOX Бокал за вода WK 1009

VOX Бокал за вода WK 1009

990,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-30% VOX Бокал за вода WK 8009

VOX Бокал за вода WK 8009

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од не ’рѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракува..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-23% VOX Бокал за вода WK 1708

VOX Бокал за вода WK 1708

990,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:

Бела техника

Преглед во грид:
Брз преглед

Vox Миксер MX3005

1.390,00 ден.

Моќност: 300 W5 брзини + ТурбоДодатоци: 2 маталки, 2 мешалки за тестоМеханизам за лесно отстранување на мешалкитеГаранција: 25 месеци..

-32%
Брз преглед

VOX Фен за коса HT 8889

1.290,00 ден. 1.890,00 ден.

Моќност: 1800 W2 брзини, 3 температуриЗаштита од прегревањеОтстранлива задна решеткаДолжина на кабел: 3 мAC Motor, Ionic, заштита од прегревање, алка за закачувањеДување на ладен воздух Гаранција 24 месеци..

Брз преглед

VOX Пегла на пареа Vox DPS 7220

5.990,00 ден.

Парна станицаМоќност: 2400 WКапацитет: 1,7 лДолжина на кабел: 1.5 мГрејна плоча: керамичка, овозможува лесно пеглање, без залепување на материјалотДодатна корист: варијабилно подесување пареа, вертикална пареаСистем за самочистење: систем кој е под притисок, пробива запушување создадено од бигорСистем за заштита од бигор: овозможува долготрајна упо..

Брз преглед

Пегла VOX DBL 5030

1.490,00 ден.

Моќност – 2200 WГрејна плоча – Не’рѓосувачки челикПроѕирен резервоар за лесно полнење – 260 млСистем за самочистење – Систем кој под притисок пробива запушување создадено од бигорДолжина на кабел – 1.8 мГаранција – 25 месеци..

Брз преглед

Пегла Vox DBL 5007

1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WГрејна плоча – Не’рѓосувачки челикРезервоар за лесно полнење – 260 млСистем за самочистење –со висок притисок на пареаГаранција – 25 месеци..

Брз преглед

Правосмукалка Vox SL150

5.990,00 ден.

Моќност – 2200 WДодатна опрема – Продолжетоци за намештај и ќошовиКапацитет на садот – 2 лРадиус на работа – 11 мТип на цевка – Метална телескопскаМулти-циклон, траен филтер за перењеГаранција – 25 месеци..

Брз преглед

Правосмукалка Vox Sirocco 700

5.390,00 ден.

Моќност: 700 WМоќ на вшмукување: 200 WКапацитет на ќеса: 3 лРегулатор на моќностМетална цевкаHEPA 12 филтерEcoHigh Spin мотор: намалена потрошувачка на енергијаИндикатор за полна ќеса, тивка при работа, автоматско собирање на кабелотГаранција: 25 месеци..

Брз преглед

Правосмукалка Vox SL 309

4.790,00 ден.

Моќност: 1800 WМоќ на вшмукување: 360 WКапацитет на ќеса: 2.5 лРегулатор на моќностМетална цевкаHEPA 13 филтер: висока ефикасност при задржувањето на малите честички прашина. Тие не излегуваат од уредот за време на вшмукување, остануваат во филтерот, додека од правосмукалката излегува чист воздух…Петстепено ниво на филтрацијаУниверзална голема четк..

Брз преглед

Vox Безжична рачна правосмукалка

1.280,00 ден.

Моќност: 25 WЕдноставно празнење и чистење на садот за прашинаБатерии за полнење кои се безбедни за животната срединаНачин на работа на вшумукавње: Сува и влажна правосмукалкаТивко работењеГаранција – 25 месеци..

Брз преглед

Правосмукалка Vacuum Cleaner Vox SL 156C

6.990,00 ден.

Моќност – 2400 WFail-safe – Во случај на затнување, правосмукалката сама се исклучува, заштитувајќи го моторот од расипувањеДодатна опрема – Продолжетоци за мебел и ќошовиКапацитет на садот – 2 лMulti-cyclone, траен филтер што се переВшмукување 320 WРадиус на акција – 11 мТип на цевка – МеталнаНето тежина 5.43 кгГаранција – 25 месеци..

Брз преглед

ISKRA Чистач на пареа JC-229

5.499,00 ден.

• Напон: 220-240V 50 / 60Hz• Моќност: 1500W (максимум)• Должина на кабел: 5м• Глава со кружен зглоб - страничен наклон од 90 ° - навалување напред - наназад 70 °• Чисти и дезинфицира со пареа од 100-120 ° C• Погоден за повеќето материјали и површини• Турбо систем за греење• Ергономски дизајнирана рачка• Резервоар за вода 300 ml• Заштитен ..

Брз преглед

ISKRA Чистач на пареа JC-220S

4.490,00 ден.

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz• Моќност: 1500W (максимум)• Должина на кабел: 5м• Глава со кружен зглоб - страничен наклон од 90 ° - навалување напред - наназад 70 °• Чисти и дезинфицира со пареа од 100-120 ° C• Погоден за повеќето материјали и површини• Турбо систем за греење• Ергономски дизајнирана рачка• Резервоар за вода 300 ml• Заштите..

Брз преглед

ISKRA Безжична рачна правосмукалка BR-33B4

2.799,00 ден.

• Номинална моќност: 30W• Напон на батеријата: 4,8 Ni-MH 4x1300 mAh• време на употреба: 12-13 мин• Максимален вакуум: .51.5Kpa• Суво и влажно вшмукување• капацитет на садот:   - вшмукување прашина: 400 мл   - вшмукување вода: 45 ml• Индикатор за полнење• Голема моќност на вшмукување• 3 додатоции:  - тесен додаток  - до..

Брз преглед

ISKRA Безжична рачна правосмукалка BR-11B6

3.699,00 ден.

• Номинална моќност: 75W• Напон на батеријата: 12V Ni-MH 10x1500 mAh• време на употреба: 14-15 мин• Максимален вакуум: .53.5Kpa• Суво и влажно вшмукување• капацитет на бродот:   - вшмукување прашина: 500 мл   - вшмукување вода: 120 ml• можност за монтирање на зид на полначот• Индикатор за полнење• Голема моќност на вшмукување• 3..

Брз преглед

ISKRA Рачна циклонска правосмукалка SL585FA06-BL

3.999,00 ден.

• моќност: 600W• Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz• Капацитет на резервоарот за прашина: 0,6 L• Циклонска технологија• Лесно празнење на садот• 3 наставки• Вклучен оператор за прицврстување• должина на кабелот: 4,3 m• боја: црна и сива• Ниво на бучава: 80 dB (A)• Нето тежина: 1,65 кг• 24 месеци гаранција..

Прикажани 1 до 15 од 15 (1 страни)