Промоции

-46% Дозер за крофни

Дозер за крофни

119,00 ден. 219,00 ден.

Подгответе ги Вашите омилени крофни на брз и лесен начин без додатен неред во Вашата кујна со помош..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-12% Електрично ѓезве

Електрично ѓезве

299,00 ден. 339,00 ден.

Подготовката на кафе или чај со помош на електричното ѓезве ви го олеснува секојдневието, со што за..

На залиха: 2

Продадени: 3

Побрзајте! завршува за:
-31% CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо

CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо..

549,00 ден. 799,00 ден.

Поголемиот дел од својата историја,чоколадото се консумирало во течна форма,таканаречено ,,единстве..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-25% Сад со четки за перење садови

Сад со четки за перење садови..

549,00 ден. 729,00 ден.

Четка за перење садовиОлеснете си го прењето садови со оваа иновативна практична четка. Обврските в..

На залиха: 4

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-42% SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање

SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање..

149,00 ден. 259,00 ден.

Тример за половината, идеално решение додека вежбате да ја изгубите непотребната тежина.Sweet Sweat..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-48% Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице

Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице..

419,00 ден. 800,00 ден.

Вакуум машинката за нега на лице е иновативно решение за домашна употреба и решение за секогаш да ..

На залиха: 6

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-14% Ракавици од нитрил без талк - црни

Ракавици од нитрил без талк - црни..

240,00 ден. 280,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 71

Продадени: 9

Побрзајте! завршува за:
-19% Ракавици од нитрил без талк - сини

Ракавици од нитрил без талк - сини..

210,00 ден. 260,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се ре..

На залиха: 39

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-7% Ракавици од нитрил без талк - розеви

Ракавици од нитрил без талк - розеви..

280,00 ден. 300,00 ден.

Безбедни,чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 36

Продадени: 4

Побрзајте! завршува за:
-13% Ракавици од латекс со талк

Ракавици од латекс со талк

200,00 ден. 230,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните латекс ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 100

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-24% VOX Фритеза FT 5318

VOX Фритеза FT 5318

3.490,00 ден. 4.590,00 ден.

Моќност – 1800 WКапацитет – 2,5 лПодеслив термостат, скриени греачиВнатрешност на уредот – не’рѓосув..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-17% VOX Апарат за вафли WF2081M

VOX Апарат за вафли WF2081M

1.490,00 ден. 1.790,00 ден.

Уред за вафлиМоќност – 1000 WДимензии на плочата – 23 cm x 17 cmИзолирана топлотна дршка, светлосни ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% VOX Тостер TO 01102

VOX Тостер TO 01102

890,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 парчиња лебЕлектронска регулација на нивото на печење – 7 нивоаАвтоматс..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-28% VOX Тостер TO 01101

VOX Тостер TO 01101

790,00 ден. 1.090,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 парчиња лебЕлектронска регулација на нивото на печење – 7 нивоаАвтоматс..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-30% Vox Миксер MX9109

Vox Миксер MX9109

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност на моторот 400 WБрој на брзини 5 брзини + ТУРБОДополнителни придобивки Сите делови се безбед..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-36% Vox Миксер MX9108

Vox Миксер MX9108

890,00 ден. 1.390,00 ден.

Моќност: 250 WМеханизам за лесно отстранување на мешалките5 брзини + ТурбоДодатоци: 2 маталки, 2 меш..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% VOX Бокал за вода WK 1308

VOX Бокал за вода WK 1308

890,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лAвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедноЛе..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-41% VOX Бокал за вода WK 1009

VOX Бокал за вода WK 1009

990,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-30% VOX Бокал за вода WK 8009

VOX Бокал за вода WK 8009

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од не ’рѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракува..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-23% VOX Бокал за вода WK 1708

VOX Бокал за вода WK 1708

990,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:

СИТЕ ПРОИЗВОДИ

Преглед во грид:
Брз преглед

Рачна цедалка за сок

899,00 ден.

Рачна цедалка за сокУживајте во вкусот на свежо приготвен сок од портокал, лимон, цитрон, лимета, калинка и друго во било кое време!ü  Масивна метална рачка со механизам која овозможува цедење на овошјето без напорü  Голема потисна моќ што го цеди овошјето до последна капкаü  Иноксниот сад собира две чаши свежо цеден сокü  И..

Брз преглед

Персонална греалка

750,00 ден.

Чувствувајте се удобно и топло каде и да сте !Уживајте во зимските денови со брза и едноставна употреба на греалката која има интегриран тајмер кој овозможува автоматско загревање на грејачот кога ќе го достигне поставеното време. ·         Удобен далечински управувач·     &nb..

Брз преглед

Триаголен ротирачки џогер

229,00 ден.

Практичен триаголен ротирачки џогер со ергономски дизајн кој со својата едноставност ќе Ви го подобри квалитетот на чистење во Вашиот дом, канцеларија, салон...·         Механизам на ротација 360°, овој џогер овозможува да допрете и да го исчистите секој агол од твојот дом.·     &n..

Брз преглед

Магичен Х џогер

229,00 ден.

Магичен X џогер кој ги чува Вашите раце и паркет. Ефикасно решение за сите недостапни површини. Лесен, ефикасен и практичен за секој дом, канцеларија. Благодарение на квалитетната крпа ќе ги отстраните и најтврдокорните дамки од плочките, паркетот или стакло.ü Ротирачка глава 3600ü Идеален за сите површини ü Систем за самоисцедувањ..

Брз преглед

Преносливо телескопско столче на расклопување

549,00 ден.

Иновативно столче дизајнирано со врвна практичност и удобност без разлика каде и да сте. Идеално за во двор, природа, на плажа или кампување.Телескопскиот механизам Ви овозможува лесно да се преклопува и носи со себе каде и да посакате. ü  Изработен е од висококвалитетен пластичен материјал PA + ABS - еколошки. ü   Издржливос..

Брз преглед

Алат за подигнување и транспорт на мебел

339,00 ден.

Направи нов распоред во домот без мака, брзо и ефикасно со овој иновативен алатБлагодарение на оваа алатка, можеш да го преместиш секое парче мебел од едниот до другиот крај на собата за неколку минути, без ничија помош.ü  Тркалата се гумени, така што нема гребење на ламинатот и паркетот.ü  Брзо и лесносе преместуваат мали или..

Брз преглед

Електрична цедалка за сок

750,00 ден.

Започнете  го денот со свежо цеден сок и уживајте во најразличните вкусови од овошјето! Земете ја безжичната цедалка со себе и не грижете се дека ќе останете без струја. Уживајте во вкусниот сок во секое време и каде било со еден клик! ü Електричната цедалка  користи USB-C технологија за полнење. ü  Цедалката е склопена во не..

Брз преглед

MARADO ѓезве

359,00 ден.

Подгответе вкусно кафе направено во ѓезвето од новата генерација на брендот MARADO само за неколку минути. Направете си го животот поубав и олеснете си го спремањето кафе за миг .·        Висококвалитетна изработка од екопластика·        Капацитет 600 мл.·   &n..

Брз преглед

Интелигентна лампа

119,00 ден.

Ако барате едноставно ноќно светло со механизам за чувствителност на движење, тоа е Интелигентната индукциска ламба која има функција на ноќна светилка со сензор за движење во затворен простор, која е корисна за да не морате да барате прекинувач за светло во мракот. Тоа е всушност компактна светилка со сензор за движење која вклучува пироелект..

Брз преглед

SPIN SCRUBBER Ротирачка четка за чистење

879,00 ден.

Ќе имате експлозија што ќе ја отстрани нечистотијата од плочките, огледалата, подот и многу повеќе со моќната ротирачка четка за чистење.ü Бежична, се полниü Ротирачка, 300 вртења во минута ü Лесно и едноставно отстранување на нечистотијата, вклучувајки ја и мувлата . ü Чистењето е лесно со моќта на Hurricane Spin Scrubber.ü Ротирачката четка..

Брз преглед

Гумени ракавици за чистење

139,00 ден.

Практични, едноставни и трајни повеќенаменски ракавици за чистење. Исчистете го домот, купатилото, кујната со леснотија и заменете го стариот стил на чистење за подобрување на квалитетот на хигиената.ü  Раквиците имаат одлична еластичност со употреба на висококвалитетен силикон.ü  Супер ефикасна моќ за чистење.ü  Може да се с..

Брз преглед

Сет тенџериња ENAMEL 5 парчиња

1.219,00 ден.

Олеснете си го готвењето со сетот  од 5 тенџериња со капак  со различни димензии .·        Димензија 16/18/20/22/24 цм ,·        Појачано дно, со што овозможува заштеда на енергија и брзо готвење.·        Изработен од високо не..

-46%
Брз преглед

Дозер за крофни

119,00 ден. 219,00 ден.

Подгответе ги Вашите омилени крофни на брз и лесен начин без додатен неред во Вашата кујна со помош на уникатниот рачен апарат дозер за крофни.Ø Направи ги највкусните крофни во само неколку едноставни чекори -истури ја смесата за крофни во дозерот и потoа во загреано масло.Ø Заштеди време и направи ги омилените крофни побрзо од кога и било,..

-12%
Брз преглед

Електрично ѓезве

299,00 ден. 339,00 ден.

Подготовката на кафе или чај со помош на електричното ѓезве ви го олеснува секојдневието, со што за кратко време ќе имате топол напиток по вкус.·        Капацитет 500 мл.·        Копче прекинувач на светло·        Двоен безбедносен систем з..

Брз преглед

Масичка за лап топ

319,00 ден.

Практична пренослива маса за лаптоп или таблет изработена од квалитетна иверка со ергономски заоблени рабови, обложени со ПВЦ трака со која се спречуваат оштетувања. Заоблени ногарки обложени со нелизгачки материјал кои се склопуваат и е лесна за транспортü Повеќенаменска за користење за пишување, цртање или ручек во кревет.ü Има џеб за таблет..

Брз преглед

Тенџере 6.5Л KAISA VILLA

919,00 ден.

Тенџере за готвење со капак од светски познатиот KAISA VILLA од Германско потекло со врвен квалитет.Ø Димензија 24x 14,5 цм, капацитет од 6,5литриØ Појачано дно со 3 слоеви, со што овозможува заштеда на енергија и брзо готвење.Ø Изработен од високо не’рѓосувачки челик со висок сјајØ Огноотпорен стаклен капак со дупка за пареаØ Погоден з..

Прикажани 1 до 16 од 325 (21 страни)