Промоции

-46% Дозер за крофни

Дозер за крофни

119,00 ден. 219,00 ден.

Подгответе ги Вашите омилени крофни на брз и лесен начин без додатен неред во Вашата кујна со помош..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-12% Електрично ѓезве

Електрично ѓезве

299,00 ден. 339,00 ден.

Подготовката на кафе или чај со помош на електричното ѓезве ви го олеснува секојдневието, со што за..

На залиха: 2

Продадени: 3

Побрзајте! завршува за:
-31% CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо

CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо..

549,00 ден. 799,00 ден.

Поголемиот дел од својата историја,чоколадото се консумирало во течна форма,таканаречено ,,единстве..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-25% Сад со четки за перење садови

Сад со четки за перење садови..

549,00 ден. 729,00 ден.

Четка за перење садовиОлеснете си го прењето садови со оваа иновативна практична четка. Обврските в..

На залиха: 4

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-42% SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање

SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање..

149,00 ден. 259,00 ден.

Тример за половината, идеално решение додека вежбате да ја изгубите непотребната тежина.Sweet Sweat..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-48% Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице

Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице..

419,00 ден. 800,00 ден.

Вакуум машинката за нега на лице е иновативно решение за домашна употреба и решение за секогаш да ..

На залиха: 6

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-14% Ракавици од нитрил без талк - црни

Ракавици од нитрил без талк - црни..

240,00 ден. 280,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 71

Продадени: 9

Побрзајте! завршува за:
-19% Ракавици од нитрил без талк - сини

Ракавици од нитрил без талк - сини..

210,00 ден. 260,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се ре..

На залиха: 39

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-7% Ракавици од нитрил без талк - розеви

Ракавици од нитрил без талк - розеви..

280,00 ден. 300,00 ден.

Безбедни,чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 36

Продадени: 4

Побрзајте! завршува за:
-13% Ракавици од латекс со талк

Ракавици од латекс со талк

200,00 ден. 230,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните латекс ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 100

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-24% VOX Фритеза FT 5318

VOX Фритеза FT 5318

3.490,00 ден. 4.590,00 ден.

Моќност – 1800 WКапацитет – 2,5 лПодеслив термостат, скриени греачиВнатрешност на уредот – не’рѓосув..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-17% VOX Апарат за вафли WF2081M

VOX Апарат за вафли WF2081M

1.490,00 ден. 1.790,00 ден.

Уред за вафлиМоќност – 1000 WДимензии на плочата – 23 cm x 17 cmИзолирана топлотна дршка, светлосни ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% VOX Тостер TO 01102

VOX Тостер TO 01102

890,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 парчиња лебЕлектронска регулација на нивото на печење – 7 нивоаАвтоматс..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-28% VOX Тостер TO 01101

VOX Тостер TO 01101

790,00 ден. 1.090,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 парчиња лебЕлектронска регулација на нивото на печење – 7 нивоаАвтоматс..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-30% Vox Миксер MX9109

Vox Миксер MX9109

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност на моторот 400 WБрој на брзини 5 брзини + ТУРБОДополнителни придобивки Сите делови се безбед..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-36% Vox Миксер MX9108

Vox Миксер MX9108

890,00 ден. 1.390,00 ден.

Моќност: 250 WМеханизам за лесно отстранување на мешалките5 брзини + ТурбоДодатоци: 2 маталки, 2 меш..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% VOX Бокал за вода WK 1308

VOX Бокал за вода WK 1308

890,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лAвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедноЛе..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-41% VOX Бокал за вода WK 1009

VOX Бокал за вода WK 1009

990,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-30% VOX Бокал за вода WK 8009

VOX Бокал за вода WK 8009

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од не ’рѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракува..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-23% VOX Бокал за вода WK 1708

VOX Бокал за вода WK 1708

990,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:

Миленичиња

Преглед во грид:
Брз преглед
-31%
Брз преглед

Силиконски песок за мачки Силитер 5л

389,00 ден. 560,00 ден.

Силиконски песок за мачки Силитер 5лОсновни предности на Силитер силиконскиот песок се:- Одлична моќ на апсорпција и контрола на мирис- Нетоксичен и биоразградлив- Делува антибактериски- Лесен за чистење, не остава траги на шепиНачин на употреба: во чиста тоалета за мачки се посипува 4-5цм, дневно се чисти. Пакувањето од 5л се користи 30-35 дена.Да..

-30%
Брз преглед

Силиконски песок за мачки Силитер 3.8л

299,00 ден. 430,00 ден.

Силиконски песок за мачки Силитер 3.8лОсновни предности на Силитер силиконскиот песок се:- Одлична моќ на апсорпција и контрола на мирис- Нетоксичен и биоразградлив- Делува антибактериски- Лесен за чистење, не остава траги на шепиНачин на употреба: во чиста тоалета за мачки се посипува 4-5цм, дневно се чисти. Пакувањето од 3.8л се користи 25-30 ден..

-26%
Брз преглед

Топка со врвка играчка за куче

149,00 ден. 200,00 ден.

Ø  Забавна играчка за куче во форма на кошаркарска топка со врвкаØ  Изработена од еко материјал и памучна врвкаØ  Корисна за заби и непца Ø  Часовна забава и игра Ø  Лесно одржавање ( рачно миење со вода)..

-26%
Брз преглед

Играчка за куче во форма на парче месо

149,00 ден. 200,00 ден.

Ø  Гумена играчка во облик на парче месоØ  Изработена од еко материјалØ  Помага во одржување на дентална хигиена кај  кучињатаØ  Часовна забава и играње Ø  Лесно се одржува ( рачно миење со вода )..

-26%
Брз преглед

Топче играчка за куче

149,00 ден. 200,00 ден.

Ø Гумена играчка за куче во форма на топчеØ  Изработена од еко материјалØ  Помага во одржување на дентална хигиена кај  кучињатаØ  Часовна забава и играњеØ  Лесно се одржува ( рачно миење со вода ) Ø  Достапна во 2 бои ( жолта,портокалова )..

-26%
Брз преглед

Дентална коска за чистење заби за кучиња

149,00 ден. 200,00 ден.

Ø  Гумена коска за чистење заби,најдобар избор за хигиена на вашето миленичеØ  Дизајнирана специјално за чистење заби со помош на боцките Ø  Корисна за забите и непцата, ја подобрува циркулацијатаØ  Направена од еко материјал Ø  Лесно се одржува ( рачно миење со вода ) Ø  Достапна во три бои..

-26%
Брз преглед

Гумена коска за куче ПЛУТОН

149,00 ден. 200,00 ден.

Ø  Гумена играчка за куче во облик на коска Ø  Изработена од термопластична гумаØ  Корисна за забите и непцатаØ  Часовна забава и играње Ø  Лесно одржување ( рачно миење со вода)..

-21%
Брз преглед

Чешел за Миленици

269,00 ден. 340,00 ден.

Чешел за Миленици..

-24%
Брз преглед

Чешел за Миленици

189,00 ден. 250,00 ден.

Чешел за Миленици..

-20%
Брз преглед

Чешел за Миленици

239,00 ден. 300,00 ден.

Чешел за Миленици..

-22%
Брз преглед

Сет за отстранување влакна

549,00 ден. 700,00 ден.

..

Брз преглед
-26%
Брз преглед

Играчка за куче

149,00 ден. 200,00 ден.

Гумена играчка за куче..

Брз преглед

Гребло за мачки

799,00 ден.

Гребло за мачки ..

Прикажани 1 до 15 од 15 (1 страни)