Промоции

-8% БИРО ЗА МАНИКИР

БИРО ЗА МАНИКИР

5.799,00 ден. 6.299,00 ден.

Опремете го Вашиот салон со ова уникатно биро за маникир или пак направете си во Вашиот дом свое к..

На залиха: 3

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-21% РАБОТНА МАСА (ОРЕВ)

РАБОТНА МАСА (ОРЕВ)

2.600,00 ден. 3.299,00 ден.

Едноставна и практична работа маса за секој дом,канцеларија итн!Големини на производи:Ширина: 90 см ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-5% МАСА СО РАФТ (ОРЕВ-МЕТАЛ)

МАСА СО РАФТ (ОРЕВ-МЕТАЛ)

5.900,00 ден. 6.199,00 ден.

Создадете одличен амбиент во Вашата канцеларија или Дом и  имајте катче каде  што секој ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-9% МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН РАФТ-ШКАФ (БЕЛ)

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН РАФТ-ШКАФ (БЕЛ)..

12.800,00 ден. 14.000,00 ден.

Создадете одличен амбиент во Вашата канцеларија или Дом и  имајте катче каде  што секој ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-5% ПЛАКАР (БЕЛО-ОРЕВ)

ПЛАКАР (БЕЛО-ОРЕВ)

7.760,00 ден. 8.199,00 ден.

Практичен и лесно вклоплив плакар за вашата гардероба во секој дел од домот!Димензии на производот:..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-7% МАСА ЗА ШМИНКАЊЕ СО СТОЛЧЕ БЕЛА

МАСА ЗА ШМИНКАЊЕ СО СТОЛЧЕ БЕЛА..

8.840,00 ден. 9.490,00 ден.

Уникатно и добро организирано место во Вашата спална со оваа маса за шминкање!Секогаш  добро у..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-8% РАБОТНА МАСА СО ЛЕД СВЕТЛО

РАБОТНА МАСА СО ЛЕД СВЕТЛО

8.199,00 ден. 8.900,00 ден.

Декоративна работна маса која Ви овозможува пријатен момент со лед светло.Големини на производи:Дим..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-6% ЅИДНА ЗАКАЧАЛКА

ЅИДНА ЗАКАЧАЛКА

3.950,00 ден. 4.199,00 ден.

Одлична декоративна зидна закачалка за Вашето предсобје!Димензии на производот:Закачалка: Ширина: 1..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-14% ПОЛИЦА ЗА КНИГИ (БЕЛА И ОРЕВ)

ПОЛИЦА ЗА КНИГИ (БЕЛА И ОРЕВ)..

3.199,00 ден. 3.699,00 ден.

Практична и модерна библиотека за Вашите книги!Димензии на производот: Ширина: 40 cm - Длабочина: ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-19% ОГЛЕДАЛО СО НОГАРКИ

ОГЛЕДАЛО СО НОГАРКИ

1.790,00 ден. 2.199,00 ден.

Неопходно парче за секој дом,прилагодливо на секој амбиент и функционално за секој простор!Димензии..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-10% ЧЕВЛАРНИК ОРЕВ-АНТРАЦИТ

ЧЕВЛАРНИК ОРЕВ-АНТРАЦИТ

5.650,00 ден. 6.299,00 ден.

Совршено решение за Вашето предсобје!Чевлите секогаш  уредно средени и на место. Димензи..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-10% ЧЕВЛАРНИК БЕЛО ОРЕВ

ЧЕВЛАРНИК БЕЛО ОРЕВ

5.650,00 ден. 6.299,00 ден.

Совршено решение за Вашето предсобје!Чевлите секогаш  уредно средени и на место. Димензи..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-15% НАТКАСНА БЕЛА-ОРЕВ

НАТКАСНА БЕЛА-ОРЕВ

3.299,00 ден. 3.899,00 ден.

Одлично парче мебел за Вашата спална ,функционално,практично и секогаш до Вас!Димензии на производ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-15% НАТКАСНА БЕЛА

НАТКАСНА БЕЛА

3.299,00 ден. 3.899,00 ден.

Одлично парче мебел за Вашата спална ,функционално,практично и секогаш до Вас!Димензии на производ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-7% ТВ КОМОДА БЕЛА + ПОЛИЦИ

ТВ КОМОДА БЕЛА + ПОЛИЦИ

6.499,00 ден. 6.999,00 ден.

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни полици!Димензии на производот:..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-5% ДЕТСКА РАБОТНА МАСА

ДЕТСКА РАБОТНА МАСА

8.699,00 ден. 9.199,00 ден.

Детското работна маса за учење е меѓу често преферираните функционални производи за децата лесно да..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-7% ОРМАР И ЗАКАЧАЛКА СО ОГЛЕДАЛО

ОРМАР И ЗАКАЧАЛКА СО ОГЛЕДАЛО..

9.299,00 ден. 9.999,00 ден.

Нека Вашето претсобје биде уникатно и декоративно со оваа комбинација од ормар ,закачалка и огледа..

На залиха: 3

Продадени: 3

Побрзајте! завршува за:
-7% ТВ КОМОДА (ОРЕВ)

ТВ КОМОДА (ОРЕВ)

9.699,00 ден. 10.399,00 ден.

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни наткасни и полици!Уникатна и де..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-6% ТВ КОМОДА (бела)

ТВ КОМОДА (бела)

4.690,00 ден. 4.999,00 ден.

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни полици!Димензии на производот:Д..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-6% ТВ КОМОДА (бела-орев)

ТВ КОМОДА (бела-орев)

4.690,00 ден. 4.999,00 ден.

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни полици!Димензии на производот:Д..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:

Мебел

Преглед во грид:
-8%
Брз преглед

БИРО ЗА МАНИКИР

5.799,00 ден. 6.299,00 ден.

Опремете го Вашиот салон со ова уникатно биро за маникир или пак направете си во Вашиот дом свое катче каде што релаксирано ќе се почуствувате исто како во козметички салон!Димензии на производот:Табела за маникир: Ширина: 120 cm - Длабочина: 53,8 cm - Висина: 153,6 cmДимензии на полицата: Ширина: 50 cm - Длабочина: 20 cm - Висина: 25,5 cmБој..

Брз преглед

ПОЛИЦА СО МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА

12.800,00 ден.

Декоративна полица која ќе се вклопи во секој амбиент во Вашиот дом!Димензии на производот: Ширина: 176 cm - Длабочина: 30 cm - Висина: 172 cmПодетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.Содржина на пакетот1 Полица за книгиШаблон за инсталација и додатоци за поврзување* Производот може да се монтира на ѕид со L-железо. Каракте..

-21%
Брз преглед

РАБОТНА МАСА (ОРЕВ)

2.600,00 ден. 3.299,00 ден.

Едноставна и практична работа маса за секој дом,канцеларија итн!Големини на производи:Ширина: 90 см - Длабочина: 40 см - Висина: 73 смПодетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.Содржина на пакетот:1 бироШаблон за инсталација и додатоци за поврзување Производите се произведени од иверки познати како S..

-5%
Брз преглед

МАСА СО РАФТ (ОРЕВ-МЕТАЛ)

5.900,00 ден. 6.199,00 ден.

Создадете одличен амбиент во Вашата канцеларија или Дом и  имајте катче каде  што секој ќе се чувствува пријатно исто како во кафуле.Органзиран мултифункционален рафт со одличен дизајн.Димензии на производот:Ширина: 120 см - Длабочина: 40 см - Висина: 183,6 смБоја :белаПодетални димензии се наведени и на фотографиите на производот.Со..

-9%
Брз преглед

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН РАФТ-ШКАФ (БЕЛ)

12.800,00 ден. 14.000,00 ден.

Создадете одличен амбиент во Вашата канцеларија или Дом и  имајте катче каде  што секој ќе се чувствува пријатно исто како во кафуле.Органзиран мултифункционален рафт со одличен дизајн.Димензии на производот:Ширина: 120 см - Длабочина: 40 см - Висина: 183,6 смБоја :белаПодетални димензии се наведени и на фотографиите на производот.Со..

-5%
Брз преглед

ПЛАКАР (БЕЛО-ОРЕВ)

7.760,00 ден. 8.199,00 ден.

Практичен и лесно вклоплив плакар за вашата гардероба во секој дел од домот!Димензии на производот:Гардероба: Ширина: 60 см - Длабочина: 42,5 см - Висина: 170 смФиока Димензии: Ширина: 50,1 cm - Длабочина: 33,2 cm - Висина: 10 cmБоја :бела-оревПодетални димензии се наведени и на фотографиите на производот. .Содржина на пакетот:1 ГардеробаШаблон..

-7%
Брз преглед

МАСА ЗА ШМИНКАЊЕ СО СТОЛЧЕ БЕЛА

8.840,00 ден. 9.490,00 ден.

Уникатно и добро организирано место во Вашата спална со оваа маса за шминкање!Секогаш  добро уредено и се на свое место !Димензии на производот:Маса: Ширина: 97,8 cm - Длабочина: 40 cm - Висина: 133,8 cmСтолче: Ширина: 45 см - длабочина: 35 см - висина: 45 смБоја:БелаПодетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.Содржина на..

-8%
Брз преглед

РАБОТНА МАСА СО ЛЕД СВЕТЛО

8.199,00 ден. 8.900,00 ден.

Декоративна работна маса која Ви овозможува пријатен момент со лед светло.Големини на производи:Димензии на маса: Ширина: 160 cm - Длабочина: 55 cm - Висина: 89.5 cmПодетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.Содржина на пакетот:1 Работна маса,1 парче од 160 cm долга RGB контролирана LED диодаШаблон за инсталација и додатоци за..

-6%
Брз преглед

ЅИДНА ЗАКАЧАЛКА

3.950,00 ден. 4.199,00 ден.

Одлична декоративна зидна закачалка за Вашето предсобје!Димензии на производот:Закачалка: Ширина: 125 cm - Длабочина: 8 cm - Висина: 40 cmМрежа за огледало Мерење: Ширина: 35 cm - Висина: 117 cmПодетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.Содржина на пакетот:1 закачалка,1 ОгледалоШаблон за инсталација и додатоци за поврзување&n..

-14%
Брз преглед

ПОЛИЦА ЗА КНИГИ (БЕЛА И ОРЕВ)

3.199,00 ден. 3.699,00 ден.

Практична и модерна библиотека за Вашите книги!Димензии на производот: Ширина: 40 cm - Длабочина: 25 cm - Висина: 161.8 cmБоја :бело-оревПодетални мерења се наведени и на фотографиите на производот. Содржина на пакетот:1 Полица за книги со 5 полициШаблон за инсталација и додатоци за поврзување Производите ..

-19%
Брз преглед

ОГЛЕДАЛО СО НОГАРКИ

1.790,00 ден. 2.199,00 ден.

Неопходно парче за секој дом,прилагодливо на секој амбиент и функционално за секој простор!Димензии на производот: Ширина: 38 cm - Длабочина: 4 cm - Висина: 145 cmПодетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.Содржина на пакетот:1 Огледало со целосна должина* Бидејќи основата на огледалото е прилагодлива, можете да ја користите п..

-10%
Брз преглед

ЧЕВЛАРНИК ОРЕВ-АНТРАЦИТ

5.650,00 ден. 6.299,00 ден.

Совршено решение за Вашето предсобје!Чевлите секогаш  уредно средени и на место. Димензии на производот: Ширина: 60 cm - Длабочина: 37,5 cm - Висина: 125 cmБоја :орев-антрацидПодетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.Содржина на пакетот:1 Полица за чевли со капакШаблон за инсталација и додатоци за поврзување* Мож..

-10%
Брз преглед

ЧЕВЛАРНИК БЕЛО ОРЕВ

5.650,00 ден. 6.299,00 ден.

Совршено решение за Вашето предсобје!Чевлите секогаш  уредно средени и на место. Димензии на производот: Ширина: 60 cm - Длабочина: 37,5 cm - Висина: 125 cmБоја :орев-белоПодетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.Содржина на пакетот:1 Полица за чевли со капакШаблон за инсталација и додатоци за поврзување* Можете ..

-15%
Брз преглед

НАТКАСНА БЕЛА-ОРЕВ

3.299,00 ден. 3.899,00 ден.

Одлично парче мебел за Вашата спална ,функционално,практично и секогаш до Вас!Димензии на производот:Наткасна: Ширина: 45 см - Длабочина: 40 см - Висина: 74,4 смФиоки:внатрешни димензии: Ширина: 35,1 cm - Длабочина: 33,2 cm - Висина: 12 cmБоја: бела-оревПодетални мерења може да се најдат на фотографиите на производот. Пр..

-15%
Брз преглед

НАТКАСНА БЕЛА

3.299,00 ден. 3.899,00 ден.

Одлично парче мебел за Вашата спална ,функционално,практично и секогаш до Вас!Димензии на производот:Наткасна: Ширина: 45 см - Длабочина: 40 см - Висина: 74,4 смФиоки:внатрешни димензии: Ширина: 35,1 cm - Длабочина: 33,2 cm - Висина: 12 cmБоја: белаПодетални мерења може да се најдат на фотографиите на производот. Производите се произведени од..

-7%
Брз преглед

ТВ КОМОДА БЕЛА + ПОЛИЦИ

6.499,00 ден. 6.999,00 ден.

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни полици!Димензии на производот:Држач за ТВ: Ширина: 180 cm - Длабочина: 35 cm - Висина: 48,3 cmЅидни полици: Ширина: 60 cm - Длабочина: 13 cm - Висина: 15 cm:Боја: бела-оревПодетални димензии се наведени и на фотографиите на производот. Содржина на пакетот:1 ТВ единица2 ..

Прикажани 1 до 16 од 21 (2 страни)