Промоции

-46% Дозер за крофни

Дозер за крофни

119,00 ден. 219,00 ден.

Подгответе ги Вашите омилени крофни на брз и лесен начин без додатен неред во Вашата кујна со помош..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-12% Електрично ѓезве

Електрично ѓезве

299,00 ден. 339,00 ден.

Подготовката на кафе или чај со помош на електричното ѓезве ви го олеснува секојдневието, со што за..

На залиха: 2

Продадени: 3

Побрзајте! завршува за:
-31% CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо

CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо..

549,00 ден. 799,00 ден.

Поголемиот дел од својата историја,чоколадото се консумирало во течна форма,таканаречено ,,единстве..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-25% Сад со четки за перење садови

Сад со четки за перење садови..

549,00 ден. 729,00 ден.

Четка за перење садовиОлеснете си го прењето садови со оваа иновативна практична четка. Обврските в..

На залиха: 4

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-42% SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање

SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање..

149,00 ден. 259,00 ден.

Тример за половината, идеално решение додека вежбате да ја изгубите непотребната тежина.Sweet Sweat..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-48% Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице

Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице..

419,00 ден. 800,00 ден.

Вакуум машинката за нега на лице е иновативно решение за домашна употреба и решение за секогаш да ..

На залиха: 6

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-14% Ракавици од нитрил без талк - црни

Ракавици од нитрил без талк - црни..

240,00 ден. 280,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 71

Продадени: 9

Побрзајте! завршува за:
-19% Ракавици од нитрил без талк - сини

Ракавици од нитрил без талк - сини..

210,00 ден. 260,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се ре..

На залиха: 39

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-7% Ракавици од нитрил без талк - розеви

Ракавици од нитрил без талк - розеви..

280,00 ден. 300,00 ден.

Безбедни,чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 36

Продадени: 4

Побрзајте! завршува за:
-13% Ракавици од латекс со талк

Ракавици од латекс со талк

200,00 ден. 230,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните латекс ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 100

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-24% VOX Фритеза FT 5318

VOX Фритеза FT 5318

3.490,00 ден. 4.590,00 ден.

Моќност – 1800 WКапацитет – 2,5 лПодеслив термостат, скриени греачиВнатрешност на уредот – не’рѓосув..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-17% VOX Апарат за вафли WF2081M

VOX Апарат за вафли WF2081M

1.490,00 ден. 1.790,00 ден.

Уред за вафлиМоќност – 1000 WДимензии на плочата – 23 cm x 17 cmИзолирана топлотна дршка, светлосни ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% VOX Тостер TO 01102

VOX Тостер TO 01102

890,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 парчиња лебЕлектронска регулација на нивото на печење – 7 нивоаАвтоматс..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-28% VOX Тостер TO 01101

VOX Тостер TO 01101

790,00 ден. 1.090,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 парчиња лебЕлектронска регулација на нивото на печење – 7 нивоаАвтоматс..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-30% Vox Миксер MX9109

Vox Миксер MX9109

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност на моторот 400 WБрој на брзини 5 брзини + ТУРБОДополнителни придобивки Сите делови се безбед..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-36% Vox Миксер MX9108

Vox Миксер MX9108

890,00 ден. 1.390,00 ден.

Моќност: 250 WМеханизам за лесно отстранување на мешалките5 брзини + ТурбоДодатоци: 2 маталки, 2 меш..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% VOX Бокал за вода WK 1308

VOX Бокал за вода WK 1308

890,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лAвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедноЛе..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-41% VOX Бокал за вода WK 1009

VOX Бокал за вода WK 1009

990,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-30% VOX Бокал за вода WK 8009

VOX Бокал за вода WK 8009

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од не ’рѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракува..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-23% VOX Бокал за вода WK 1708

VOX Бокал за вода WK 1708

990,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:

Ладење и греење

Преглед во грид:
Брз преглед

Вентилатор за маса

939,00 ден.

Одличен вентилатор за на маса со стабилен држач. Во топлите летни денови дозволете си свеж воздух и разладете ја просторијата каде се наоѓате. Вентилаторот за на маса генерира освежувачко струење на воздухот кое можете да го прилагодите по Вашите потребиü    Дијаметар 16 “ü    Едноставен за ракувањеü   М..

Брз преглед

Вентилатор метален

1.379,00 ден.

Уживајте во свежината со овој елегантен поден вентилатор. Одлично дизајниран со перфектна стабилност, можете да ја прилагодите висината и позицијата. Бидете разладени во топлите летни денови .ü Предна и задна заштита со решеткаü Едноставен за ракување ü Тивок, моќен и економичен..

Брз преглед

Вентилатор LAKEWOOD

879,00 ден.

Во топлите летни денови дозволете си свеж воздух и разладете ја просторијата каде се наоѓате. Вентилаторот со стабилен држач генерира освежувачко струење на воздухот кое можете да го прилагодите по Вашите потребиü    Прилагодлив држач за висинаü    Едноставен за ракувањеü   Моќен мотор со 3 брзиниü ..

Брз преглед

VOX Клима уред IFG24

57.900,00 ден.

Енергетска класа: A++/A+BTU: 24000Капацитет за ладење: 6,70 KWКапацитет за греење: 7,20 KWНоминална потрошувачка при ладење: 2,20 KWНоминална потрошувачка при греење: 2,20 KWГодишна потрошувачка при ладење: 359 KWГодишна потрошувачка при греење: 1950 KWSEER: 6,53SCOP: 4,09Препорачана површина: 60–70 M²Работна температура: -15°C to +49°CБучава (внат..

Брз преглед

VOX Клима уред IFG18

46.900,00 ден.

Енергетска класа: A++/A+BTU: 18000Капацитет за ладење: 5,10 KWКапацитет за греење: 5,40 KWНоминална потрошувачка при ладење: 1,40 KWНоминална потрошувачка при греење: 1,52 KWГодишна потрошувачка при ладење: 270 KWГодишна потрошувачка при греење: 1220 KWSEER: 6,60SCOP: 4,10Препорачана површина: 45–55 M²Работна температура: -15°C to +49°CБучава (внат..

Брз преглед

VOX Клима уред IJL24-SC4DWH

67.900,00 ден.

Енергетска класа: A++/A+BTU: 24000Капацитет за ладење: 7,20 KWКапацитет за греење: 7,20 KWНоминална потрошувачка при ладење: 2,20 KWНоминална потрошувачка при греење: 2,20 KWГодишна потрошувачка при ладење: 359 KWГодишна потрошувачка при греење: 1950 KWSEER: 6,53SCOP: 4,09Препорачана површина: 45-55M²Работна температура: -15°C to +49°CБучава (внатр..

Брз преглед

VOX Клима уред IJL18-SC4DWH

51.900,00 ден.

Енергетска класа: A++/A+BTU: 12000Капацитет за ладење: 3,50 KWКапацитет за греење: 3,80 KWНоминална потрошувачка при ладење: 1,10 KWНоминална потрошувачка при греење: 1,18 KWГодишна потрошувачка при ладење: 198 KWГодишна потрошувачка при греење: 938 KWSEER: 6,19SCOP: 4,03Препорачана површина: 25-35M²Работна температура: -15°C to +49°CБучава (внатре..

Брз преглед

VOX Клима уред IJL12-SC4DWH

30.900,00 ден.

Енергетска класа: A++/A+BTU: 12000Капацитет за ладење: 3,50 KWКапацитет за греење: 3,80 KWНоминална потрошувачка при ладење: 1,10 KWНоминална потрошувачка при греење: 1,18 KWГодишна потрошувачка при ладење: 198 KWГодишна потрошувачка при греење: 938 KWSEER: 6,19SCOP: 4,03Препорачана површина: 25-35M²Работна температура: -15°C to +49°CБучава (внатре..

Брз преглед

VOX Клима уред IHD12-SIPMW A+++

36.900,00 ден.

Енергетска класа: A+++ / А++BTU: 12000Капацитет за ладење: 3,50 KWКапацитет за греење: 4,20 KWНоминална потрошувачка при ладење: 0,87 KWНоминална потрошувачка при греење: 1,13 KWГодишна потрошувачка при ладење: 149 KWГодишна потрошувачка при греење: 908 KWSEER: 8,20SCOP: 4,30Препорачана површина: 25 – 35 M²Работна температура: -25°C to +49°CБучава ..

Брз преглед

VOX Клима IFG12

25.900,00 ден.

Енергетска класа: A++/A+BTU: 12000Капацитет за ладење: 3,40 KWКапацитет за греење: 3,50 KWНоминална потрошувачка при ладење: 0,95 KWНоминална потрошувачка при греење: 1,34 KWГодишна потрошувачка при ладење: 190 KWГодишна потрошувачка при греење: 860 KWSEER: 6,10SCOP: 4,00Препорачана површина: 25–35 M²Работна температура: -15°C to +49°CБучава (внатр..

Прикажани 1 до 10 од 10 (1 страни)