Промоции

-46% Дозер за крофни

Дозер за крофни

119,00 ден. 219,00 ден.

Подгответе ги Вашите омилени крофни на брз и лесен начин без додатен неред во Вашата кујна со помош..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-12% Електрично ѓезве

Електрично ѓезве

299,00 ден. 339,00 ден.

Подготовката на кафе или чај со помош на електричното ѓезве ви го олеснува секојдневието, со што за..

На залиха: 2

Продадени: 3

Побрзајте! завршува за:
-31% CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо

CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо..

549,00 ден. 799,00 ден.

Поголемиот дел од својата историја,чоколадото се консумирало во течна форма,таканаречено ,,единстве..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-25% Сад со четки за перење садови

Сад со четки за перење садови..

549,00 ден. 729,00 ден.

Четка за перење садовиОлеснете си го прењето садови со оваа иновативна практична четка. Обврските в..

На залиха: 4

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-42% SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање

SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање..

149,00 ден. 259,00 ден.

Тример за половината, идеално решение додека вежбате да ја изгубите непотребната тежина.Sweet Sweat..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-48% Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице

Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице..

419,00 ден. 800,00 ден.

Вакуум машинката за нега на лице е иновативно решение за домашна употреба и решение за секогаш да ..

На залиха: 6

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-14% Ракавици од нитрил без талк - црни

Ракавици од нитрил без талк - црни..

240,00 ден. 280,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 71

Продадени: 9

Побрзајте! завршува за:
-19% Ракавици од нитрил без талк - сини

Ракавици од нитрил без талк - сини..

210,00 ден. 260,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се ре..

На залиха: 39

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-7% Ракавици од нитрил без талк - розеви

Ракавици од нитрил без талк - розеви..

280,00 ден. 300,00 ден.

Безбедни,чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 36

Продадени: 4

Побрзајте! завршува за:
-13% Ракавици од латекс со талк

Ракавици од латекс со талк

200,00 ден. 230,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните латекс ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 100

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-24% VOX Фритеза FT 5318

VOX Фритеза FT 5318

3.490,00 ден. 4.590,00 ден.

Моќност – 1800 WКапацитет – 2,5 лПодеслив термостат, скриени греачиВнатрешност на уредот – не’рѓосув..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-17% VOX Апарат за вафли WF2081M

VOX Апарат за вафли WF2081M

1.490,00 ден. 1.790,00 ден.

Уред за вафлиМоќност – 1000 WДимензии на плочата – 23 cm x 17 cmИзолирана топлотна дршка, светлосни ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% VOX Тостер TO 01102

VOX Тостер TO 01102

890,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 парчиња лебЕлектронска регулација на нивото на печење – 7 нивоаАвтоматс..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-28% VOX Тостер TO 01101

VOX Тостер TO 01101

790,00 ден. 1.090,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 парчиња лебЕлектронска регулација на нивото на печење – 7 нивоаАвтоматс..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-30% Vox Миксер MX9109

Vox Миксер MX9109

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност на моторот 400 WБрој на брзини 5 брзини + ТУРБОДополнителни придобивки Сите делови се безбед..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-36% Vox Миксер MX9108

Vox Миксер MX9108

890,00 ден. 1.390,00 ден.

Моќност: 250 WМеханизам за лесно отстранување на мешалките5 брзини + ТурбоДодатоци: 2 маталки, 2 меш..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% VOX Бокал за вода WK 1308

VOX Бокал за вода WK 1308

890,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лAвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедноЛе..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-41% VOX Бокал за вода WK 1009

VOX Бокал за вода WK 1009

990,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-30% VOX Бокал за вода WK 8009

VOX Бокал за вода WK 8009

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од не ’рѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракува..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-23% VOX Бокал за вода WK 1708

VOX Бокал за вода WK 1708

990,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:

Деца

Преглед во грид:
Брз преглед
Брз преглед

Организер за седиште за деца

999,00 ден.

Организатор за седиште кој лесно се прицврстува на задниот дел од патничкото и сопатничкото седиште и овозможува лесно складирање на предмети додека вашето дете ужива да ги гледа своите омилени ликови од цртаните филмови.Димензии 34 x 58 cm...

Брз преглед

Ролетни за автомобил со ликови од цртаните филмови 36х45

799,00 ден.

Ролетна за страничниот прозорец, го штити вашето дете од сончевите зраци. Во исто време, детето ќе се забавува гледајќи ги омилените цртани ликови додека возите.Инсталирањето е лесно и многу практично може лесно да се отрстрани потоа повторно да се инсталира во секое време.Карактеристики: димензии: 36 x 45 cm..

Брз преглед

Ролетна за автомобил 2 парчиња ДИЗНИ

349,00 ден.

Странична заштита/ролетна за прозорец со мотив од ликовите од ДИЗНИНа прозорецот се прикачува со вшмукување.Димензии: 44 x 35 cm,  вклучени 2 нијанси.Овозможува заштита од сончевите зраци...

Брз преглед

Ролетна за автомобил 2 парчиња Pups Rule

349,00 ден.

Странична заштита/ролетна за прозорец со мотив од ликовите од Pups Rule.На прозорецот се прикачува со вшмукување.Димензии: 44 x 35 cm,  вклучени 2 нијанси.Овозможува заштита од сончевите зраци...

Брз преглед

Ролетна за автомобил 2 парчиња Paw Patrol

349,00 ден.

Странична заштита/ролетна за прозорец со мотив од ликовите од Paw Patrol.На прозорецот се прикачуваат со вшмукување.Димензии: 44 x 35 cm,  вклучени 2 нијанси.Овозможува заштита од сончевите зраци...

Брз преглед

Ролетни за автомобил 2 парчиња Winnie the Pooh

349,00 ден.

Странична заштита/ролетна за прозорец со мотив од ликовите на Disney.На прозорецот е прикачен со вшмукување.Димензии: 44 x 35 cm,  вклучени 2 нијанси.Овозможува: заштита од сончевите зраци...

Брз преглед

Перниче за врат MINNIE MOUSE

999,00 ден.

Перничето за врат е изработено од пријатни материјали на допир и украсено е со ликови од омилените лиценци на Дизни.Мекиот материјал кој ја полни перницата му овозможува на детето да има удобна положба на главата додека спие за време на патувањето. Дијаметар: 30 cm..

Брз преглед

Перниче за врат SPIDERMAN

999,00 ден.

Перничето за врат е изработено од пријатни материјали на допир и украсено е со ликови од омилените лиценци на Дизни.Мекиот материјал кој ја полни перницата му овозможува на детето да има удобна положба на главата додека спие за време на патувањето. Дијаметар: 30 cm..

Брз преглед

Бебешка нишалка-метална

2.999,00 ден.

Детска лулашка со настрешница наменета за деца од најмала возраст. Практична лулашка која има повеќенаменска употреба за децата да се забавуваат, успиваат и релаксираат.ü    Направена е од јака, стабилна метална конструкција која може лесно и преносливо да се постави дома или во двор.ü    Настрешницата ќе ги заштити..

Брз преглед

Коњче-клацкалка за деца

1.379,00 ден.

Плишано коњче-клацкалка за деца, корисна за подобрување на моторните вештини, рамнотежата и зајакнување на мускулите на нозете и рацете на децата.Активноста на оваа клацкалка ќе ви овозможи неограничена забава и развивање на сензорните способности кај децата...

Брз преглед

Трицикл со педали за деца

619,00 ден.

Свртете се од една забавна авантура во друга!Израдувајте ги децата и овозможете им да уживаат во детската игра со овој трицикл со педали изработен од вискоквалитетна пластика .Децата сакаат да истражуваат и ја користат сопствената моќ за да возат безгрижно. Широката стабилна основа на тркалата, рачките кои лесно се држат и големите ножни педали ..

Брз преглед

Дубак за деца

1.339,00 ден.

Олеснете им ги првите чекорчиња на Вашите деца и забавувајте се со помош на ова дубаче. Детската смеа нека биде дел од Вашето секојдневие.ü Удобно седиште кое се прилагодуваü Осум тркала-предни ротирачки силиконски тркала, задни фиксираниü Забавна контролна табла со играчки, дизајнирана да привлекува внимание на дететоü Наменет за 6+ месеци ,..

Брз преглед

Силиконски заштитник за ивици 4/1

199,00 ден.

Соодветен за аглите од масите, мебелот, праговите на прозорците и други места со остри рабови. Спречува удари и модринки. Произведен од високо квалитетен PVC, безбеден, не е токсичен и еластичен.  Со силна леплива лента вклучена во пакувањето. Лесно за монтирање (без потреба на алат).Содржи: 4 пар...

Брз преглед

FreeON Заштитник за штекер

199,00 ден.

Нашите штитници за штекер може да им обезбеди безбедно ползење и одење на Вашето дете во домот.Карактеристики: превенција на детето од ставање на нивните прсти како и други предмети во електричните приклучоци, значително се намалува опасноста од електрични шокови, осигурајте се дека приклучокот може да го користите без да го отстраните шт..

Брз преглед

FreeON заштита за во домот

199,00 ден.

Чувајте го Вашето домаќинство организирано бидејќи Вашето дете не може да достигне до нив!Може да се користи на плакари, фиоки, апарати, фрижидери, корпи за отпадоци, школка од тоалет итн.Отклучувањето на заштитникот се одвива без тешкотии за возрасните, но може да биде несовладлива бариера за децата. Силна, флексибилна-долга лента со врвен кв..

Прикажани 1 до 16 од 26 (2 страни)