Промоции

Во изработка!

Компјутери и ИТ опрема

Преглед во грид:
-17%

Полнач Lobod K 255P 4000MAX

490,00 ден. 590,00 ден.

Тип на батерија: Li-ion 18650Капацитет: 4000 mAhМатеријал: ABS LED индикаторВлез: DC5V / 1A Излез: DC5V / 1A..

-20%

Полнач Lobod S16 2.500MAX

390,00 ден. 490,00 ден.

Тип на батерија: Li-ion 18650Капацитет: 2500mAhМатеријал: ABSLED индикаторВлез: DC5V / 1AИзлез: DC5V / 1AДимензија:96x23x23mm..

Прикажани 1 до 2 од 2 (1 страни)