Промоции

-6% ЅИДНА ЗАКАЧАЛКА

ЅИДНА ЗАКАЧАЛКА

3.950,00 ден. 4.199,00 ден.

Одлична декоративна зидна закачалка за Вашето предсобје!Димензии на производот:Закачалка: Ширина: 1..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-14% ПОЛИЦА ЗА КНИГИ (БЕЛА И ОРЕВ)

ПОЛИЦА ЗА КНИГИ (БЕЛА И ОРЕВ)..

3.199,00 ден. 3.699,00 ден.

Практична и модерна библиотека за Вашите книги!Димензии на производот: Ширина: 40 cm - Длабочина: ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-19% ОГЛЕДАЛО СО НОГАРКИ

ОГЛЕДАЛО СО НОГАРКИ

1.790,00 ден. 2.199,00 ден.

Неопходно парче за секој дом,прилагодливо на секој амбиент и функционално за секој простор!Димензии..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-10% ЧЕВЛАРНИК ОРЕВ-АНТРАЦИТ

ЧЕВЛАРНИК ОРЕВ-АНТРАЦИТ

5.650,00 ден. 6.299,00 ден.

Совршено решение за Вашето предсобје!Чевлите секогаш  уредно средени и на место. Димензи..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-10% ЧЕВЛАРНИК БЕЛО ОРЕВ

ЧЕВЛАРНИК БЕЛО ОРЕВ

5.650,00 ден. 6.299,00 ден.

Совршено решение за Вашето предсобје!Чевлите секогаш  уредно средени и на место. Димензи..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-15% НАТКАСНА БЕЛА-ОРЕВ

НАТКАСНА БЕЛА-ОРЕВ

3.299,00 ден. 3.899,00 ден.

Одлично парче мебел за Вашата спална ,функционално,практично и секогаш до Вас!Димензии на производ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-15% НАТКАСНА БЕЛА

НАТКАСНА БЕЛА

3.299,00 ден. 3.899,00 ден.

Одлично парче мебел за Вашата спална ,функционално,практично и секогаш до Вас!Димензии на производ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-7% ТВ КОМОДА БЕЛА + ПОЛИЦИ

ТВ КОМОДА БЕЛА + ПОЛИЦИ

6.499,00 ден. 6.999,00 ден.

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни полици!Димензии на производот:..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-5% ДЕТСКА РАБОТНА МАСА

ДЕТСКА РАБОТНА МАСА

8.699,00 ден. 9.199,00 ден.

Детското работна маса за учење е меѓу често преферираните функционални производи за децата лесно да..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-7% ОРМАР И ЗАКАЧАЛКА СО ОГЛЕДАЛО

ОРМАР И ЗАКАЧАЛКА СО ОГЛЕДАЛО..

9.299,00 ден. 9.999,00 ден.

Нека Вашето претсобје биде уникатно и декоративно со оваа комбинација од ормар ,закачалка и огледа..

На залиха: 3

Продадени: 3

Побрзајте! завршува за:
-7% ТВ КОМОДА (ОРЕВ)

ТВ КОМОДА (ОРЕВ)

9.699,00 ден. 10.399,00 ден.

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни наткасни и полици!Уникатна и де..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-6% ТВ КОМОДА (бела)

ТВ КОМОДА (бела)

4.690,00 ден. 4.999,00 ден.

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни полици!Димензии на производот:Д..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-6% ТВ КОМОДА (бела-орев)

ТВ КОМОДА (бела-орев)

4.690,00 ден. 4.999,00 ден.

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни полици!Димензии на производот:Д..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-17% Триаголен ротирачки џогер + 2 КРПИ

Триаголен ротирачки џогер + 2 КРПИ..

299,00 ден. 359,00 ден.

Практичен триаголен ротирачки џогер со ергономски дизајн кој со својата едноставност ќе Ви го подоб..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо

CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо..

549,00 ден. 799,00 ден.

Поголемиот дел од својата историја,чоколадото се консумирало во течна форма,таканаречено ,,единстве..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-23% Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице

Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице..

619,00 ден. 800,00 ден.

Вакуум машинката за нега на лице е иновативно решение за домашна употреба и решение за секогаш да ..

На залиха: 6

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-36% Мултифункционален блендер SILVER CREST

Мултифункционален блендер SILVER CREST..

1.399,00 ден. 2.199,00 ден.

Мултифункционален блендер, миксер, процесор за храна и екстрактор од германската марка SILVER CREST..

На залиха: 50

Продадени: 2

Побрзајте! завршува за:
-16% Апарат за вафли RAF

Апарат за вафли RAF

949,00 ден. 1.129,00 ден.

Гответе брзи и вкусни слатки и солени вафли за целото семејство со помош на овој апарат за вафли.Ø 8..

На залиха: 7

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-30% Силиконски песок за мачки Силитер 3.8л

Силиконски песок за мачки Силитер 3.8л..

299,00 ден. 430,00 ден.

Силиконски песок за мачки Силитер 3.8лОсновни предности на Силитер силиконскиот песок се:- Одлична м..

На залиха: 74

Продадени: 46

Побрзајте! завршува за:

Апарати за домаќинство

Преглед во грид:
Брз преглед

Оригинална машинка за тестенини

999,00 ден.

Италијанската машинка за тестенини Титанија е изработена од хромиран нерѓосувачки челик и има интегриран секач за производство на три видови тестенини: лазањи, фетучини и талијатели. Машинката може да се прилагоди за да се добијат шест различни дебелини на тестенини. Има и дрвена рачка која лесно се отстранува, како и прицврстувач за дополнителна с..

Брз преглед

Блендер шише со USB полнење

1.099,00 ден.

Преносниот блендер е идеалното решение за здрав начин на живот – и сето тоа додека сте во движење! Можете да го носите на работа, додека вежбате, на патување…Со помош на овој преносен блендер можете насекаде да приготвувате смути, шејкови или пак храна за вашите најмали со притискање на само едно копче.Батеријата од 2000mAh е моќна и за повеќе приг..

Брз преглед

Апарат за турско кафе

1.799,00 ден.

Моќност: 480W/Напон: 110-120VКапацитет: 1-4 чаши кафеOn-Off копче/Светлосен индикаторСкриен грејач/Ладна рачка на допирПаметен систем за спречување на прелевањеЗвучен систем за предупредување..

Брз преглед

Тостер VOX SM100GM

1.190,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 сендвичиСветлосни сигналиИзолирани топлотни рачкиПростор за чување на каблитеАвтоматска контрола на температуратаДимензии: 20.8 x 26.6 x 8.3 cmГаранција – 25 месеци..

Брз преглед

Апарат за палачинки VOX PK611

1.690,00 ден.

Уред за палачинкиМоќност – 1000 WГаранција – 25 месеци..

Брз преглед

Рачен џусер за цитрусно овошје

999,00 ден.

Искористете ја секоја капка сок од цитрусните овошја!Рачниот џусер е изработен од цврст метал, со ергономичен дизајн.Освежете се и витаминизарјтесе со рачниот џусер!..

Брз преглед

Juicer Vox SJ 368

4.990,00 ден.

Моќност: 200 W Капацитет на садот за пулпи: 600 мл Капацитет на садот за сок: 600 мл Сите делови се мијат во машина за садови Апаратот работи само доколку сите делови се правилно поставени, опасност за повреда не постои, простор за чување на каблите Иновативен систем на ладно цедење Гаранција: 25 месеци..

Брз преглед

Citrus Juicer Vox CES 8009

1.090,00 ден.

Моќност: 40 W Капацитет: 1,2 л Лесно складирање – Простор за чување на кабелот Систем за заштита – Соковникот ќе работи само доколку сите делови се правилно поставени, не постои опасност од повредa Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за садови Можност за двосмерна ротација, конус за сечење во две големини Димензии (ШxВxД): ..

Брз преглед

Citrus Juicer Vox CES 8113

990,00 ден.

Моќност: 40 W Капацитет: 1.2 л Лесно складирање Систем за заштита – Соковникот ќе работи само доколку сите делови се правилно поставени, не постои опасност од повредa Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за садови Можност за двосмерна ротација, конус за сечење во две големини Димензии (Ш x В x Д): 17 x 16.5 x 24 cm Гаранциј..

Брз преглед

Citrus Juicer Vox CES 8109 B

1.290,00 ден.

Moќност – 40 W Капацитет: 1,2 л Лесно складирање – Простор за чување на каблите Систем за заштита – Блендерот ќе работи само доколку сите делови се правилно поставени, не постои опасност од повредa Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за садови Можност за двосмерна ротација, конус за сечење во две големини Тивко работење на ..

Брз преглед

Аспиратор GORENJE BHI611ES

6.490,00 ден.

Аспиратор – самостоенEssential линијаЕнергетска класаDНачин на поставувањеВграден во елементТип на аспираторИнтегриран аспираторНачин на работаИздувно и проточноМатеријал на куќиштеЛакирана површинаБоја на куќиштеСиваСлој без отпечатоци (TouchFree инокс)НеЕфикасностЕнергетска класа на филтерот за маснотииDЕнергетска класа на осветлувањетоCЕнергетск..

Брз преглед

SILVER CREST Апарат за готвење со топол воздух

4.599,00 ден.

Моќност: 4800WНапон: 220~240VНачин на греење: циркулација на топол воздухТехнологија Rapid Air: овој уред е подготвен за сите предизвици кои ги носи готвењето, печењето или пржењето; создава крцкава текстура која ќе ја обожавате, со помалку калорииГотвење со малку или без маслоПрилагодлива температура: 80-200℃Тајмер : 0-60мин. + автоматско исклучув..

Брз преглед

Рачна цедалка за сок

899,00 ден.

Рачна цедалка за сокУживајте во вкусот на свежо приготвен сок од портокал, лимон, цитрон, лимета, калинка и друго во било кое време!ü  Масивна метална рачка со механизам која овозможува цедење на овошјето без напорü  Голема потисна моќ што го цеди овошјето до последна капкаü  Иноксниот сад собира две чаши свежо цеден сокü  И..

Брз преглед

Персонална греалка

750,00 ден.

Чувствувајте се удобно и топло каде и да сте !Уживајте во зимските денови со брза и едноставна употреба на греалката која има интегриран тајмер кој овозможува автоматско загревање на грејачот кога ќе го достигне поставеното време. ·         Удобен далечински управувач·     &nb..

Брз преглед

Електрична цедалка за сок

750,00 ден.

Започнете  го денот со свежо цеден сок и уживајте во најразличните вкусови од овошјето! Земете ја безжичната цедалка со себе и не грижете се дека ќе останете без струја. Уживајте во вкусниот сок во секое време и каде било со еден клик! ü Електричната цедалка  користи USB-C технологија за полнење. ü  Цедалката е склопена во не..

Брз преглед

MARADO ѓезве

359,00 ден.

Подгответе вкусно кафе направено во ѓезвето од новата генерација на брендот MARADO само за неколку минути. Направете си го животот поубав и олеснете си го спремањето кафе за миг .·        Висококвалитетна изработка од екопластика·        Капацитет 600 мл.·   &n..

Прикажани 1 до 16 од 61 (4 страни)