Промоции

-46% Дозер за крофни

Дозер за крофни

119,00 ден. 219,00 ден.

Подгответе ги Вашите омилени крофни на брз и лесен начин без додатен неред во Вашата кујна со помош..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-12% Електрично ѓезве

Електрично ѓезве

299,00 ден. 339,00 ден.

Подготовката на кафе или чај со помош на електричното ѓезве ви го олеснува секојдневието, со што за..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-31% CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо

CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо..

549,00 ден. 799,00 ден.

Поголемиот дел од својата историја,чоколадото се консумирало во течна форма,таканаречено ,,единстве..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-25% Сад со четки за перење садови

Сад со четки за перење садови..

549,00 ден. 729,00 ден.

Четка за перење садовиОлеснете си го прењето садови со оваа иновативна практична четка. Обврските в..

На залиха: 4

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-42% SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање

SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање..

149,00 ден. 259,00 ден.

Тример за половината, идеално решение додека вежбате да ја изгубите непотребната тежина.Sweet Sweat..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-48% Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице

Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице..

419,00 ден. 800,00 ден.

Вакуум машинката за нега на лице е иновативно решение за домашна употреба и решение за секогаш да ..

На залиха: 6

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-24% VOX Фритеза FT 5318

VOX Фритеза FT 5318

3.490,00 ден. 4.590,00 ден.

Моќност – 1800 WКапацитет – 2,5 лПодеслив термостат, скриени греачиВнатрешност на уредот – не’рѓосув..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-17% VOX Апарат за вафли WF2081M

VOX Апарат за вафли WF2081M

1.490,00 ден. 1.790,00 ден.

Уред за вафлиМоќност – 1000 WДимензии на плочата – 23 cm x 17 cmИзолирана топлотна дршка, светлосни ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% VOX Тостер TO 01102

VOX Тостер TO 01102

890,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 парчиња лебЕлектронска регулација на нивото на печење – 7 нивоаАвтоматс..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-28% VOX Тостер TO 01101

VOX Тостер TO 01101

790,00 ден. 1.090,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 парчиња лебЕлектронска регулација на нивото на печење – 7 нивоаАвтоматс..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-30% Vox Миксер MX9109

Vox Миксер MX9109

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност на моторот 400 WБрој на брзини 5 брзини + ТУРБОДополнителни придобивки Сите делови се безбед..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-36% Vox Миксер MX9108

Vox Миксер MX9108

890,00 ден. 1.390,00 ден.

Моќност: 250 WМеханизам за лесно отстранување на мешалките5 брзини + ТурбоДодатоци: 2 маталки, 2 меш..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% VOX Бокал за вода WK 1308

VOX Бокал за вода WK 1308

890,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лAвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедноЛе..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-41% VOX Бокал за вода WK 1009

VOX Бокал за вода WK 1009

990,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-30% VOX Бокал за вода WK 8009

VOX Бокал за вода WK 8009

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од не ’рѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракува..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-23% VOX Бокал за вода WK 1708

VOX Бокал за вода WK 1708

990,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-25% VOX Бокал за вода WK 3006

VOX Бокал за вода WK 3006

890,00 ден. 1.190,00 ден.

Моќност – 1200 WКапацитет – 1 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување с..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-13% VOX цедалка за цитрус CES 8109 B

VOX цедалка за цитрус CES 8109 B

1.290,00 ден. 1.489,00 ден.

Моќност: 40 WКапацитет на садот: 1,2 лСадот се мие во машина за садовиМожност за двосмерна ротација,..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-34% Мултифункционален блендер SILVER CREST

Мултифункционален блендер SILVER CREST..

1.459,00 ден. 2.199,00 ден.

Мултифункционален блендер, миксер, процесор за храна и екстрактор од германската марка SILVER CREST..

На залиха: 0

Продадени: 2

Побрзајте! завршува за:
-25% Електричен пепелник со филтер и прочистувач на воздух

Електричен пепелник со филтер и прочистувач на воз..

299,00 ден. 399,00 ден.

Мултифункционален пепелник без чад со функција за прочистување на воздух за филтрирање на пасивен ч..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:

Апарати за домаќинство

Преглед во грид:
-46%
Брз преглед

Дозер за крофни

119,00 ден. 219,00 ден.

Подгответе ги Вашите омилени крофни на брз и лесен начин без додатен неред во Вашата кујна со помош на уникатниот рачен апарат дозер за крофни.Ø Направи ги највкусните крофни во само неколку едноставни чекори -истури ја смесата за крофни во дозерот и потoа во загреано масло.Ø Заштеди време и направи ги омилените крофни побрзо од кога и било,..

-12%
Брз преглед

Електрично ѓезве

299,00 ден. 339,00 ден.

Подготовката на кафе или чај со помош на електричното ѓезве ви го олеснува секојдневието, со што за кратко време ќе имате топол напиток по вкус.·        Капацитет 500 мл.·        Копче прекинувач на светло·        Двоен безбедносен систем з..

Брз преглед

Тенџере 6.5Л KAISA VILLA

919,00 ден.

Тенџере за готвење со капак од светски познатиот KAISA VILLA од Германско потекло со врвен квалитет.Ø Димензија 24x 14,5 цм, капацитет од 6,5литриØ Појачано дно со 3 слоеви, со што овозможува заштеда на енергија и брзо готвење.Ø Изработен од високо не’рѓосувачки челик со висок сјајØ Огноотпорен стаклен капак со дупка за пареаØ Погоден з..

Брз преглед

Тенџере 4.8Л KAISA VILLA

789,00 ден.

Тенџере за готвење со капак од светски познатиот KAISA VILLA од Германско потекло со врвен квалитет.Ø Димензија 22x 13,5 цм, капацитет од 4,8литриØ Појачано дно со 3 слоеви со што овозможува заштеда на енергија и брзо готвење.Ø Изработен од високо не’рѓосувачки челик со висок сјајØ Огноотпорен стаклен капак со дупка за пареаØ Погоден за..

Брз преглед

Тенџере 3.6Л KAISA VILLA

729,00 ден.

Тенџере за готвење со капак од светски познатиот KAISA VILLA од Германско потекло со врвен квалитет.Ø Димензија 20x 11,5 цм, капацитет од 3,6 литриØ Појачано дно со 5 слоеви со што овозможува заштеда на енергија и брзо готвење.Ø Изработен од високо не’рѓосувачки челик со висок сјајØ Огноотпорен стаклен капак со дупка за пареаØ Погоден з..

Брз преглед

Тенџере 2.1Л KAISA VILLA

549,00 ден.

Тенџере за готвење со капак од светски познатиот KAISA VILLA од Германско потекло со врвен квалитет.Ø Димензија 16x 10,5 цм ,капацитет од 2,1литриØ Појачано дно со 3 слоеви,со што овозможува заштеда на енергија и брзо готвење.Ø Изработен од високо не’рѓосувачки челик со висок сјајØ Огноотпорен стаклен капак со дупка за пареаØ Погоден за сека..

-31%
Брз преглед

CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо

549,00 ден. 799,00 ден.

Поголемиот дел од својата историја,чоколадото се консумирало во течна форма,таканаречено ,,единствена вистинска храна на боговите’’Овој електричен сад за топење чоколадо CHOCOLATIEREви овозможува да го вкусите во правата форма (течна ) како што го консумирале пред многу години. Со најсовремена технологија и уникатен дизајн во кој ќе уживате цело..

Брз преглед

Проточна чешма - со греач за вода ЗИДНА И НАСАДНА

1.099,00 ден.

Инстант проточна чешма со ладна и топла вода со 5 секунди брзо загревање.Ø Ѕидна и насаднаØ Загревање на вода 300 C-600 CØ Моќност 3kwØ Систем на вградена заштита и безбедност Квалитетна проточна чешма која згрева за 5 секунди. Едноставна монтажа на ѕид и садопер. Штедлива и идеална за во кујна и купатило. Заштедува струја,..

Брз преглед

Алатка за виткање сарми

125,00 ден.

Никогаш побрзо и поедноставно, во само три чекори до вашата омилена сарма со помош на оваа алатка за виткање. Не треба повеќе да се грижите, сега сите ќе бидат иста големина.Дозволете си омиленото јадење да го направите со леснотија и задоволство за вас и вашето семејство.ü Димензии :35,7 x 18,8 x 5,5cmü Тежина :310 gü Три нивоа на прилагодува..

Брз преглед

Мултифункционален рачен блендер 5 сечила + маталка

269,00 ден.

Мултифункционалниот рачен блендер е исклучително корисна алатка во Вашата кујна!Благодарение на цврстиот дизајн, лесното ракување и миење, овој блендер ќе биде незаменлив!Исечете секаков вид зеленчук па дури и месо!3 извoнредно остри сечила од нерѓосувачки челик ќе ви ја олеснат работата во кујната!ДОПОЛНИТЕЛНО, мултифункционалниот рачен блендер до..

Брз преглед

EOTIA рачен сецко за храна со 5 сечила

249,00 ден.

Брзо и лесно исечете лук, кромид, морков и слично.Само ставете ја храната во садот, затворете го и повлечете ја вградената рачка.Центрифугалната сила и 5 нерѓосувачки сечила ќе ја завршат работата за Вас!Лесно, едноставно и практично!Заборавете на непријатната миризба од лукот, на бришењето на работната површина и на нередот!..

Брз преглед

EOTIA рачен сецко за храна со 3 сечила

199,00 ден.

Брзо и лесно исечете лук, кромид, морков и слично.Само ставете ја храната во садот, затворете го и повлечете ја вградената рачка.Центрифугалната сила и 3 нерѓосувачки сечила ќе ја завршат работата за Вас!Лесно, едноставно и практично!Заборавете на непријатната миризба од лукот, на бришењето на работната површина и на нередот...

Брз преглед

Мини сецко за храна мал

119,00 ден.

Брзо и лесно исечете лук, кромид, морков и слично.Само ставете ја храната во садот, затворете го и повлечете ја вградената рачка.Центрифугалната сила и нергѓосувачките сечила ќе ја завршат работата за Вас!Лесно, едноставно и практично!Заборавете на непријатната миризба од лукот, на бришењето на работната површина и на нередот.Мини сецкото за храна ..

Брз преглед

RAF Мултифункционална мелница за кафе

419,00 ден.

Уживајте во шолја свежо мелено кафе со уникатната мелница за кафе од марката RAF.Покрај свежо мелено кафе, мелницата може да ја користите и за мелење на најразлични видови зачини .·        Моќност: 300W·        Напон:220-240V·        Сечило..

2-3 дена
-34%
Брз преглед

Мултифункционален блендер SILVER CREST

1.459,00 ден. 2.199,00 ден.

Мултифункционален блендер, миксер, процесор за храна и екстрактор од германската марка SILVER CREST ќе ви помогне да го извлечете најдоброто од овошјето и зеленчукот. Совршен дизајн и бесконечно инспиративни сокови , оброци, шејкови, супи и сосови со различна текстура.·        Моќност :4500 W·  &nbs..

Брз преглед

LAICA Бокал за филтрирање вода J35

1.999,00 ден.

Вкупен волумен 2.3l Материјал на садот Пластика Категорија Филтер бокал Стандардна галантерија вклучува 1pc Bi-flux филтер Капацитет на филтрирана вода 1,2 лит. Индикатор за статус на филтер Да дигитален Длабочина 27,4 см Висина 9,4 см Тежина 0,6 кг..

Прикажани 1 до 16 од 87 (6 страни)