Промоции

-46% Дозер за крофни

Дозер за крофни

119,00 ден. 219,00 ден.

Подгответе ги Вашите омилени крофни на брз и лесен начин без додатен неред во Вашата кујна со помош..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-12% Електрично ѓезве

Електрично ѓезве

299,00 ден. 339,00 ден.

Подготовката на кафе или чај со помош на електричното ѓезве ви го олеснува секојдневието, со што за..

На залиха: 2

Продадени: 3

Побрзајте! завршува за:
-31% CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо

CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо..

549,00 ден. 799,00 ден.

Поголемиот дел од својата историја,чоколадото се консумирало во течна форма,таканаречено ,,единстве..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-25% Сад со четки за перење садови

Сад со четки за перење садови..

549,00 ден. 729,00 ден.

Четка за перење садовиОлеснете си го прењето садови со оваа иновативна практична четка. Обврските в..

На залиха: 4

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-42% SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање

SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање..

149,00 ден. 259,00 ден.

Тример за половината, идеално решение додека вежбате да ја изгубите непотребната тежина.Sweet Sweat..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-48% Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице

Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице..

419,00 ден. 800,00 ден.

Вакуум машинката за нега на лице е иновативно решение за домашна употреба и решение за секогаш да ..

На залиха: 6

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-14% Ракавици од нитрил без талк - црни

Ракавици од нитрил без талк - црни..

240,00 ден. 280,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 71

Продадени: 9

Побрзајте! завршува за:
-19% Ракавици од нитрил без талк - сини

Ракавици од нитрил без талк - сини..

210,00 ден. 260,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се ре..

На залиха: 39

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-7% Ракавици од нитрил без талк - розеви

Ракавици од нитрил без талк - розеви..

280,00 ден. 300,00 ден.

Безбедни,чисти и еколошки.Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 36

Продадени: 4

Побрзајте! завршува за:
-13% Ракавици од латекс со талк

Ракавици од латекс со талк

200,00 ден. 230,00 ден.

Безбедни, чисти и еколошки. Ултра заштита со удобните латекс ракавици со врвен квалитет кои се реше..

На залиха: 100

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-24% VOX Фритеза FT 5318

VOX Фритеза FT 5318

3.490,00 ден. 4.590,00 ден.

Моќност – 1800 WКапацитет – 2,5 лПодеслив термостат, скриени греачиВнатрешност на уредот – не’рѓосув..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-17% VOX Апарат за вафли WF2081M

VOX Апарат за вафли WF2081M

1.490,00 ден. 1.790,00 ден.

Уред за вафлиМоќност – 1000 WДимензии на плочата – 23 cm x 17 cmИзолирана топлотна дршка, светлосни ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% VOX Тостер TO 01102

VOX Тостер TO 01102

890,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 парчиња лебЕлектронска регулација на нивото на печење – 7 нивоаАвтоматс..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-28% VOX Тостер TO 01101

VOX Тостер TO 01101

790,00 ден. 1.090,00 ден.

Моќност – 700 WКапацитет – 2 парчиња лебЕлектронска регулација на нивото на печење – 7 нивоаАвтоматс..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-30% Vox Миксер MX9109

Vox Миксер MX9109

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност на моторот 400 WБрој на брзини 5 брзини + ТУРБОДополнителни придобивки Сите делови се безбед..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-36% Vox Миксер MX9108

Vox Миксер MX9108

890,00 ден. 1.390,00 ден.

Моќност: 250 WМеханизам за лесно отстранување на мешалките5 брзини + ТурбоДодатоци: 2 маталки, 2 меш..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% VOX Бокал за вода WK 1308

VOX Бокал за вода WK 1308

890,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лAвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедноЛе..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-41% VOX Бокал за вода WK 1009

VOX Бокал за вода WK 1009

990,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-30% VOX Бокал за вода WK 8009

VOX Бокал за вода WK 8009

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од не ’рѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракува..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-23% VOX Бокал за вода WK 1708

VOX Бокал за вода WK 1708

990,00 ден. 1.290,00 ден.

Моќност – 2200 WКапацитет – 1.7 лСкриен греач од нерѓосувачки челикAвтоматско исклучување – Ракување..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:

Додатоци за домот

Преглед во грид:
Брз преглед

Триаголен ротирачки џогер

229,00 ден.

Практичен триаголен ротирачки џогер со ергономски дизајн кој со својата едноставност ќе Ви го подобри квалитетот на чистење во Вашиот дом, канцеларија, салон...·         Механизам на ротација 360°, овој џогер овозможува да допрете и да го исчистите секој агол од твојот дом.·     &n..

Брз преглед

Магичен Х џогер

229,00 ден.

Магичен X џогер кој ги чува Вашите раце и паркет. Ефикасно решение за сите недостапни површини. Лесен, ефикасен и практичен за секој дом, канцеларија. Благодарение на квалитетната крпа ќе ги отстраните и најтврдокорните дамки од плочките, паркетот или стакло.ü Ротирачка глава 3600ü Идеален за сите површини ü Систем за самоисцедувањ..

Брз преглед

SPIN SCRUBBER Ротирачка четка за чистење

879,00 ден.

Ќе имате експлозија што ќе ја отстрани нечистотијата од плочките, огледалата, подот и многу повеќе со моќната ротирачка четка за чистење.ü Бежична, се полниü Ротирачка, 300 вртења во минута ü Лесно и едноставно отстранување на нечистотијата, вклучувајки ја и мувлата . ü Чистењето е лесно со моќта на Hurricane Spin Scrubber.ü Ротирачката четка..

Брз преглед

Гумени ракавици за чистење

139,00 ден.

Практични, едноставни и трајни повеќенаменски ракавици за чистење. Исчистете го домот, купатилото, кујната со леснотија и заменете го стариот стил на чистење за подобрување на квалитетот на хигиената.ü  Раквиците имаат одлична еластичност со употреба на висококвалитетен силикон.ü  Супер ефикасна моќ за чистење.ü  Може да се с..

Брз преглед

Сет тенџериња ENAMEL 5 парчиња

1.219,00 ден.

Олеснете си го готвењето со сетот  од 5 тенџериња со капак  со различни димензии .·        Димензија 16/18/20/22/24 цм ,·        Појачано дно, со што овозможува заштеда на енергија и брзо готвење.·        Изработен од високо не..

Брз преглед

Масичка за лап топ

319,00 ден.

Практична пренослива маса за лаптоп или таблет изработена од квалитетна иверка со ергономски заоблени рабови, обложени со ПВЦ трака со која се спречуваат оштетувања. Заоблени ногарки обложени со нелизгачки материјал кои се склопуваат и е лесна за транспортü Повеќенаменска за користење за пишување, цртање или ручек во кревет.ü Има џеб за таблет..

Брз преглед

Сет од 12 ножеви

119,00 ден.

Сет од 12 ножеви за овошје и зеленчук. Направени од не’рѓосувачки челик. Модерен и ергономски дизајн, рачка со поголема издржливост која не се лизга. Идеални за секоја кујна...

Брз преглед

Џогер за рамни површини

135,00 ден.

Џогерот за рамни површини доаѓа со микрофибер крпа која лесно се пере во машина за перење.Издржлив и лесен за употреба. Кога ќе завршите со чистење се склопува и завзема многу малку простор.Џогерот го има во зелена и розева боја...

Брз преглед

Џогер со сунѓер

269,00 ден.

Извонредно функционален и практичен џогер со сунѓер за впивање на течности од секакви подни површини.Изработен од цврсти квалитетни материјали, незаменлив во секое домаќинство...

Брз преглед

Џогер со кофа + гратис резервна крпа 1+1

359,00 ден.

Идеално чиста и блескава подна површина Ви е загарантирана со помош на овој иновативен и лесно употреблив џогер со специјално дизајнирана кофа за чистење. Овој комплет од џогер со кофа со уникатен дизајн го прави да е најупотребуваната алатка за секоја подна површина. Исчистете ја секоја површина од плочки, ламинат, паркет, мушама итн.ü Има две..

Брз преглед

ЏОГЕР АКЦИЈА 2 + 1

489,00 ден.

Олеснете си го есенското чистење со нашите џогери по најповолни цени!..

Брз преглед

Соларна пренослива светилка

349,00 ден.

ü  Може да се користи и како обична сијалица, бидејќи е лесно пренослива и работи дури и без струја, идеална е како опрема за кампување и патувања во природа.ü  Може да работи на струја како и секоја друга обична сијалица, а ако нема струја, свети со помош на батеријата која се полни 4-6 часа.ü  Светилката се полни на два начи..

Брз преглед

Торба за пазарење ROLL UP 1 + 1 гратис

299,00 ден.

Торба за пазарење-Roll upИсклучителна мала и практична торба за пазарење која се собира во мала пластична футрола и зафаќа малку простор . Изработена е од висококвалитетен материјал, издржлив и пренослив за пазарење. Поеколошки во споредба со пластична торба за пазарење. ü  Материјал: ABS+ полиестер + алуминиумска легура ü ..

Брз преглед

Магнетен чистач на прозори 1 + 1 гратис

299,00 ден.

Чистењето на прозорците повеќе нема да Ви биде најтешката работа која ја Ви создава чувство на целодневна работа во вашиот дом.Овој паметен магнетен чистач за прозорци ќе Ви помогне побрзо и полесно да ги исчистите сите прозорци во Вашиотдом - одвнатре и однадвор истовремено!Благодарение на неговиот практичен дизајн, В..

Брз преглед

Четка за WC

219,00 ден.

..

-25%
Брз преглед

Сад со четки за перење садови

549,00 ден. 729,00 ден.

Четка за перење садовиОлеснете си го прењето садови со оваа иновативна практична четка. Обврските во кујна ќе ги извршувате со леснотија со помош на оваа четка за перење садови.ü Направена е од висококвалитетна пластика  ü Две четки кој брзо ја отстрануваат нечистотијатаü Едноставна за употребаü Лесно се монтира Д..

Прикажани 1 до 16 од 90 (6 страни)