Промоции

-6% ЅИДНА ЗАКАЧАЛКА

ЅИДНА ЗАКАЧАЛКА

3.950,00 ден. 4.199,00 ден.

Одлична декоративна зидна закачалка за Вашето предсобје!Димензии на производот:Закачалка: Ширина: 1..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-14% ПОЛИЦА ЗА КНИГИ (БЕЛА И ОРЕВ)

ПОЛИЦА ЗА КНИГИ (БЕЛА И ОРЕВ)..

3.199,00 ден. 3.699,00 ден.

Практична и модерна библиотека за Вашите книги!Димензии на производот: Ширина: 40 cm - Длабочина: ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-19% ОГЛЕДАЛО СО НОГАРКИ

ОГЛЕДАЛО СО НОГАРКИ

1.790,00 ден. 2.199,00 ден.

Неопходно парче за секој дом,прилагодливо на секој амбиент и функционално за секој простор!Димензии..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-10% ЧЕВЛАРНИК ОРЕВ-АНТРАЦИТ

ЧЕВЛАРНИК ОРЕВ-АНТРАЦИТ

5.650,00 ден. 6.299,00 ден.

Совршено решение за Вашето предсобје!Чевлите секогаш  уредно средени и на место. Димензи..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-10% ЧЕВЛАРНИК БЕЛО ОРЕВ

ЧЕВЛАРНИК БЕЛО ОРЕВ

5.650,00 ден. 6.299,00 ден.

Совршено решение за Вашето предсобје!Чевлите секогаш  уредно средени и на место. Димензи..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-15% НАТКАСНА БЕЛА-ОРЕВ

НАТКАСНА БЕЛА-ОРЕВ

3.299,00 ден. 3.899,00 ден.

Одлично парче мебел за Вашата спална ,функционално,практично и секогаш до Вас!Димензии на производ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-15% НАТКАСНА БЕЛА

НАТКАСНА БЕЛА

3.299,00 ден. 3.899,00 ден.

Одлично парче мебел за Вашата спална ,функционално,практично и секогаш до Вас!Димензии на производ..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-7% ТВ КОМОДА БЕЛА + ПОЛИЦИ

ТВ КОМОДА БЕЛА + ПОЛИЦИ

6.499,00 ден. 6.999,00 ден.

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни полици!Димензии на производот:..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-5% ДЕТСКА РАБОТНА МАСА

ДЕТСКА РАБОТНА МАСА

8.699,00 ден. 9.199,00 ден.

Детското работна маса за учење е меѓу често преферираните функционални производи за децата лесно да..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-7% ОРМАР И ЗАКАЧАЛКА СО ОГЛЕДАЛО

ОРМАР И ЗАКАЧАЛКА СО ОГЛЕДАЛО..

9.299,00 ден. 9.999,00 ден.

Нека Вашето претсобје биде уникатно и декоративно со оваа комбинација од ормар ,закачалка и огледа..

На залиха: 3

Продадени: 3

Побрзајте! завршува за:
-7% ТВ КОМОДА (ОРЕВ)

ТВ КОМОДА (ОРЕВ)

9.699,00 ден. 10.399,00 ден.

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни наткасни и полици!Уникатна и де..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-6% ТВ КОМОДА (бела)

ТВ КОМОДА (бела)

4.690,00 ден. 4.999,00 ден.

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни полици!Димензии на производот:Д..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-6% ТВ КОМОДА (бела-орев)

ТВ КОМОДА (бела-орев)

4.690,00 ден. 4.999,00 ден.

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни полици!Димензии на производот:Д..

На залиха: 5

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-17% Триаголен ротирачки џогер + 2 КРПИ

Триаголен ротирачки џогер + 2 КРПИ..

299,00 ден. 359,00 ден.

Практичен триаголен ротирачки џогер со ергономски дизајн кој со својата едноставност ќе Ви го подоб..

На залиха: 10

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-31% CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо

CHOCOLATERIE - Електричен сад за топење чоколадо..

549,00 ден. 799,00 ден.

Поголемиот дел од својата историја,чоколадото се консумирало во течна форма,таканаречено ,,единстве..

На залиха: 4

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-23% Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице

Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице..

619,00 ден. 800,00 ден.

Вакуум машинката за нега на лице е иновативно решение за домашна употреба и решение за секогаш да ..

На залиха: 6

Продадени: 0

Побрзајте! завршува за:
-36% Мултифункционален блендер SILVER CREST

Мултифункционален блендер SILVER CREST..

1.399,00 ден. 2.199,00 ден.

Мултифункционален блендер, миксер, процесор за храна и екстрактор од германската марка SILVER CREST..

На залиха: 50

Продадени: 2

Побрзајте! завршува за:
-16% Апарат за вафли RAF

Апарат за вафли RAF

949,00 ден. 1.129,00 ден.

Гответе брзи и вкусни слатки и солени вафли за целото семејство со помош на овој апарат за вафли.Ø 8..

На залиха: 7

Продадени: 1

Побрзајте! завршува за:
-30% Силиконски песок за мачки Силитер 3.8л

Силиконски песок за мачки Силитер 3.8л..

299,00 ден. 430,00 ден.

Силиконски песок за мачки Силитер 3.8лОсновни предности на Силитер силиконскиот песок се:- Одлична м..

На залиха: 74

Продадени: 46

Побрзајте! завршува за:

Додатоци за домот

Преглед во грид:
Брз преглед

Оригинална машинка за тестенини

999,00 ден.

Италијанската машинка за тестенини Титанија е изработена од хромиран нерѓосувачки челик и има интегриран секач за производство на три видови тестенини: лазањи, фетучини и талијатели. Машинката може да се прилагоди за да се добијат шест различни дебелини на тестенини. Има и дрвена рачка која лесно се отстранува, како и прицврстувач за дополнителна с..

Брз преглед

МОНТАЖНА ПОЛИЦА ЗА НАД WC ШОЉА СО 2 ПОЛИЦИ

799,00 ден.

Супер начин за чување на работи во купатилото. Лесна за монтирање, стабилна и издржлива со 2 полици за сите Ваши потреби.Се што Ви треба, секогаш на дофат!..

Брз преглед

АГОЛНИК НА ТРКАЛА

1.199,00 ден.

Идеален за бања, козметички салони, амбуланти. Лесен достап до потребните работи и не зафаќа простор.Со вградени тркала за лесна преносливост, лесен, издржлив и стабилен.Сега по ексклузивна цена само на Е-Маркет..

Брз преглед

МОНТАЖНА ПОЛИЦА ЗА НАД WC ШОЉА СО 3 ПОЛИЦИ

899,00 ден.

Супер начин за чување на работи во купатилото. Лесна за монтирање, стабилна и издржлива со 3 полици за сите Ваши потреби.Се што Ви треба, секогаш на дофат!..

Брз преглед

РАСКЛОПЛИВА ЗАКАЧАЛКА ЗА СУШЕЊЕ АЛИШТА

1.699,00 ден.

Иновативен дизајн кој Ви овозможува да ги сушите алиштата без при тоа да го компромитирате Вашиот простор.Лесно се монтира! Извлечете, обесете, исушете и затворете ја закачалката!Издржлива до 27кг тежина!Должина 80цм, краците се отвораат до 40цм...

Брз преглед

ГОЛЕМА КОРПА ЗА ЈОГА

799,00 ден.

Голема корпа за складирање јога душеци и алишта. Цврста, издржлива и компактна.Изработена од дебел штоф, со тркала за лесно преместување.Сега по ексклузивна цена само на Е-Маркет..

Брз преглед

ПОЛИЦА СО МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА

12.800,00 ден.

Декоративна полица која ќе се вклопи во секој амбиент во Вашиот дом!Димензии на производот: Ширина: 176 cm - Длабочина: 30 cm - Висина: 172 cmПодетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.Содржина на пакетот1 Полица за книгиШаблон за инсталација и додатоци за поврзување* Производот може да се монтира на ѕид со L-железо. Каракте..

Брз преглед

РАБОТНА МАСА (ОРЕВ)

3.299,00 ден.

Едноставна и практична работа маса за секој дом,канцеларија итн!Големини на производи:Ширина: 90 см - Длабочина: 40 см - Висина: 73 смПодетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.Содржина на пакетот:1 бироШаблон за инсталација и додатоци за поврзување Производите се произведени од иверки познати како S..

Брз преглед

МАСА СО РАФТ (ОРЕВ-МЕТАЛ)

6.199,00 ден.

Создадете одличен амбиент во Вашата канцеларија или Дом и  имајте катче каде  што секој ќе се чувствува пријатно исто како во кафуле.Органзиран мултифункционален рафт со одличен дизајн.Димензии на производот:Ширина: 120 см - Длабочина: 40 см - Висина: 183,6 смБоја :белаПодетални димензии се наведени и на фотографиите на производот.Со..

Брз преглед

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН РАФТ-ШКАФ (БЕЛ)

14.000,00 ден.

Создадете одличен амбиент во Вашата канцеларија или Дом и  имајте катче каде  што секој ќе се чувствува пријатно исто како во кафуле.Органзиран мултифункционален рафт со одличен дизајн.Димензии на производот:Ширина: 120 см - Длабочина: 40 см - Висина: 183,6 смБоја :белаПодетални димензии се наведени и на фотографиите на производот.Со..

Брз преглед

МАСА ЗА ШМИНКАЊЕ СО СТОЛЧЕ БЕЛА

9.490,00 ден.

Уникатно и добро организирано место во Вашата спална со оваа маса за шминкање!Секогаш  добро уредено и се на свое место !Димензии на производот:Маса: Ширина: 97,8 cm - Длабочина: 40 cm - Висина: 133,8 cmСтолче: Ширина: 45 см - длабочина: 35 см - висина: 45 смБоја:БелаПодетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.Содржина на..

Брз преглед

РАБОТНА МАСА СО ЛЕД СВЕТЛО

8.900,00 ден.

Декоративна работна маса која Ви овозможува пријатен момент со лед светло.Големини на производи:Димензии на маса: Ширина: 160 cm - Длабочина: 55 cm - Висина: 89.5 cmПодетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.Содржина на пакетот:1 Работна маса,1 парче од 160 cm долга RGB контролирана LED диодаШаблон за инсталација и додатоци за..

-6%
Брз преглед

ЅИДНА ЗАКАЧАЛКА

3.950,00 ден. 4.199,00 ден.

Одлична декоративна зидна закачалка за Вашето предсобје!Димензии на производот:Закачалка: Ширина: 125 cm - Длабочина: 8 cm - Висина: 40 cmМрежа за огледало Мерење: Ширина: 35 cm - Висина: 117 cmПодетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.Содржина на пакетот:1 закачалка,1 ОгледалоШаблон за инсталација и додатоци за поврзување&n..

-14%
Брз преглед

ПОЛИЦА ЗА КНИГИ (БЕЛА И ОРЕВ)

3.199,00 ден. 3.699,00 ден.

Практична и модерна библиотека за Вашите книги!Димензии на производот: Ширина: 40 cm - Длабочина: 25 cm - Висина: 161.8 cmБоја :бело-оревПодетални мерења се наведени и на фотографиите на производот. Содржина на пакетот:1 Полица за книги со 5 полициШаблон за инсталација и додатоци за поврзување Производите ..

-19%
Брз преглед

ОГЛЕДАЛО СО НОГАРКИ

1.790,00 ден. 2.199,00 ден.

Неопходно парче за секој дом,прилагодливо на секој амбиент и функционално за секој простор!Димензии на производот: Ширина: 38 cm - Длабочина: 4 cm - Висина: 145 cmПодетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.Содржина на пакетот:1 Огледало со целосна должина* Бидејќи основата на огледалото е прилагодлива, можете да ја користите п..

-10%
Брз преглед

ЧЕВЛАРНИК ОРЕВ-АНТРАЦИТ

5.650,00 ден. 6.299,00 ден.

Совршено решение за Вашето предсобје!Чевлите секогаш  уредно средени и на место. Димензии на производот: Ширина: 60 cm - Длабочина: 37,5 cm - Висина: 125 cmБоја :орев-антрацидПодетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.Содржина на пакетот:1 Полица за чевли со капакШаблон за инсталација и додатоци за поврзување* Мож..

Прикажани 1 до 16 од 58 (4 страни)