Блендер шише со USB полнење

Блендер шише со USB полнење

1.099,00 ден.
Шифра: UA bb
Достапност: На залиха
Прегледано 418 патти

Опис на производот

Преносниот блендер е идеалното решение за здрав начин на живот – и сето тоа додека сте во движење! Можете да го носите на работа, додека вежбате, на патување…
Со помош на овој преносен блендер можете насекаде да приготвувате смути, шејкови или пак храна за вашите најмали со притискање на само едно копче.
Батеријата од 2000mAh е моќна и за повеќе приготвувања, но ако таа се потроши едноставно поврзете ја со вашиот телефон, компјутер или пак надворешна батерија и ќе биде подготвено за употреба за неколку минути!