Апарат за топење восок Pro Wax 100

Апарат за топење восок Pro Wax 100

699,00 ден.
Шифра: EC wax
Достапност: На залиха
Прегледано 352 патти

Опис на производот

Отстранете ги несаканите влакна од вашето тело без да посетувате салони за убавина и да плаќате скапи третмани за депилација.

Pro Wax 100 – апаратот за топење восок за депилација може да се користи за домашна и професионална употреба.
Ефикасен е за сите типови влакна и за секаква кожа, безбеден е за користење по цело тело и лице.