Машина за перење Vox WM 1070 SYTD

Машина за перење Vox WM 1070 SYTD

14.990,00 ден.
Шифра: Vox WM 1070 SYTD
Достапност: На залиха
Прегледано 305 патти

Опис на производот

Капацитет: 7 кг
15 програми, екран
1000 вртежи во минута
Aqua-logic систем, брзо перење (15 минути), брзо перење (60 минути), сигурносно заклучување
Unbalance контролен систем – оптимални перформанси на перењето
Копче за температура, копче за прилагодување на брзина на вртење, копче за одложен старт, копче за старт/пауза
Индикатор за циклусно перење, заштита од излевање, систем за препознавање на грешки
Електронски систем за контрола на работа
Волумен на барабанот: 45 л
Дијаметар на вратата: 440 мм
Потрошувачка на енергија при циклус: 1.165 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 76 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 497 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци