Апарат за палачинки VOX PK611

Апарат за палачинки VOX PK611

1.690,00 ден.
Шифра: PK611
Достапност: На залиха
Прегледано 341 патти

Опис на производот

Уред за палачинки
Моќност – 1000 W
Гаранција – 25 месеци