Juicer Vox SJ 368

Juicer Vox SJ 368

4.990,00 ден.
Шифра: Vox SJ 368
Достапност: На залиха
Прегледано 351 патти

Опис на производот

Моќност: 200 W
Капацитет на садот за пулпи: 600 мл
Капацитет на садот за сок: 600 мл
Сите делови се мијат во машина за садови
Апаратот работи само доколку сите делови се правилно поставени, опасност за повреда не постои, простор за чување на каблите
Иновативен систем на ладно цедење
Гаранција: 25 месеци