Citrus Juicer Vox CES 8009

Citrus Juicer Vox CES 8009

1.090,00 ден.
Шифра: Vox CES 8009
Достапност: На залиха
Прегледано 332 патти

Опис на производот

Моќност: 40 W
Капацитет: 1,2 л
Лесно складирање – Простор за чување на кабелот
Систем за заштита – Соковникот ќе работи само доколку сите делови се правилно поставени, не постои опасност од повредa
Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за садови
Можност за двосмерна ротација, конус за сечење во две големини
Димензии (ШxВxД): 22 x 19 x 24.5 cm
Гаранција: 25 месеци