Citrus Juicer Vox CES 8113

Citrus Juicer Vox CES 8113

990,00 ден.
Шифра: CES 8113
Достапност: На залиха
Прегледано 410 патти

Опис на производот

Моќност: 40 W
Капацитет: 1.2 л
Лесно складирање
Систем за заштита – Соковникот ќе работи само доколку сите делови се правилно поставени, не постои опасност од повредa
Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за садови
Можност за двосмерна ротација, конус за сечење во две големини
Димензии (Ш x В x Д): 17 x 16.5 x 24 cm
Гаранција: 25 месеци