Citrus Juicer Vox CES 8109 B

Citrus Juicer Vox CES 8109 B

1.290,00 ден.
Шифра: CES 8109 B
Достапност: На залиха
Прегледано 309 патти

Опис на производот

Moќност – 40 W
Капацитет: 1,2 л
Лесно складирање – Простор за чување на каблите
Систем за заштита – Блендерот ќе работи само доколку сите делови се правилно поставени, не постои опасност од повредa
Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за садови
Можност за двосмерна ротација, конус за сечење во две големини
Тивко работење на соковникот – Пoмалку од 65dB
Гаранција – 25 месеци