Камион пожарна за 2 деца со акумулатор

Камион пожарна за 2 деца со акумулатор

22.500,00 ден.
Шифра: firetruck 543
Достапност: На залиха
Прегледано 332 патти

Опис на производот

Големина 134х74х54

Дозволете им на Вашите малиечки да го остварат сонот да возат поќарникарски камион! Опремен со 12V/12Ah акумулатор, на играта нема крај!

Камионот е опремен со две седишта, пиштол за вода, разгласен уред.

Изработен од пластика и метал, издржлив и идеален за дружење!