МОНТАЖНА ПОЛИЦА ЗА НАД WC ШОЉА СО 3 ПОЛИЦИ

МОНТАЖНА ПОЛИЦА ЗА НАД WC ШОЉА СО 3 ПОЛИЦИ

899,00 ден.
Шифра: zakacalka 536
Достапност: На залиха
Прегледано 347 патти

Опис на производот

Супер начин за чување на работи во купатилото. Лесна за монтирање, стабилна и издржлива со 3 полици за сите Ваши потреби.

Се што Ви треба, секогаш на дофат!