ОГЛЕДАЛО СО НОГАРКИ

ОГЛЕДАЛО СО НОГАРКИ

1.790,00 ден. 2.199,00 ден. -19%
Шифра: 2375
Достапност: На залиха
Прегледано 572 патти

Опис на производот

Неопходно парче за секој дом,прилагодливо на секој амбиент и функционално за секој простор!

Димензии на производот: Ширина: 38 cm - Длабочина: 4 cm - Висина: 145 cm

Подетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.

Содржина на пакетот:

1 Огледало со целосна должина

* Бидејќи основата на огледалото е прилагодлива, можете да ја користите под различни агли.

Производите се произведени од иверки познати како Suntalam, кои се безопасни за здравјето и не содржат канцерогени материи, исполнувајќи ги европските стандарди за квалитет Е1. Сите материјали што се користат во производството се во согласност со стандардите за животната средина и здравјето на децата.