ЧЕВЛАРНИК БЕЛО ОРЕВ

ЧЕВЛАРНИК БЕЛО ОРЕВ

5.650,00 ден. 6.299,00 ден. -10%
Шифра: 2814
Достапност: На залиха
Прегледано 625 патти

Опис на производот

Совршено решение за Вашето предсобје!Чевлите секогаш  уредно средени и на место.

 

Димензии на производот: Ширина: 60 cm - Длабочина: 37,5 cm - Висина: 125 cm

Боја :орев-бело

Подетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.

Содржина на пакетот:

1 Полица за чевли со капак

Шаблон за инсталација и додатоци за поврзување

* Можете да ги отворате и затворате капаците независно еден од друг.

Производите се произведени од иверки познати како Suntalam, кои се безопасни за здравјето и не содржат канцерогени материи, исполнувајќи ги европските стандарди за квалитет Е1. Сите материјали што се користат во производството се во согласност со стандардите за животната средина и здравјето на децат