НАТКАСНА БЕЛА

НАТКАСНА БЕЛА

3.299,00 ден. 3.899,00 ден. -15%
Шифра: 2785
Достапност: На залиха
Прегледано 699 патти

Опис на производот

Одлично парче мебел за Вашата спална ,функционално,практично и секогаш до Вас!

Димензии на производот:

Наткасна: Ширина: 45 см - Длабочина: 40 см - Висина: 74,4 см

Фиоки:внатрешни димензии: Ширина: 35,1 cm - Длабочина: 33,2 cm - Висина: 12 cm

Боја: бела

Подетални мерења може да се најдат на фотографиите на производот.

Производите се произведени од иверки познати како Suntalam, кои се безопасни за здравјето и не содржат канцерогени материи, исполнувајќи ги европските стандарди за квалитет Е1. Сите материјали што се користат во производството се во согласност со стандардите за животната средина и здравјето на децата