ТВ КОМОДА БЕЛА + ПОЛИЦИ

ТВ КОМОДА БЕЛА + ПОЛИЦИ

6.499,00 ден. 6.999,00 ден. -7%
Шифра: 2580
Достапност: На залиха
Прегледано 962 патти

Опис на производот

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни полици!

Димензии на производот:

Држач за ТВ: Ширина: 180 cm - Длабочина: 35 cm - Висина: 48,3 cm

Ѕидни полици: Ширина: 60 cm - Длабочина: 13 cm - Висина: 15 cm:

Боја: бела-орев

Подетални димензии се наведени и на фотографиите на производот.

 

Содржина на пакетот:

1 ТВ единица

2 Ѕидни полици

Шаблон за инсталација и додатоци за поврзување

* Полиците кои можете да ги монтирате на ѕид нудат совршено место за поставување на вашите украсни додатоци.

Производите се произведени од иверки познати како Suntalam, кои се безопасни за здравјето и не содржат канцерогени материи, исполнувајќи ги европските стандарди за квалитет Е1. Сите материјали што се користат во производството се во согласност со стандардите за животната средина и здравјето на децата