ТВ КОМОДА (ОРЕВ)

ТВ КОМОДА (ОРЕВ)

9.699,00 ден. 10.399,00 ден. -7%
Шифра: 284
Достапност: На залиха
Прегледано 592 патти

Опис на производот

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни наткасни и полици!Уникатна и декоративна !

Димензии на производот:

Држач за ТВ: Ширина: 180 cm - Длабочина: 35 cm - Висина: 48,3 cm

Долга ѕидна полица: Ширина: 135,8 cm - Длабочина: 13 cm - Висина: 15 cm

Ѕидна полица со 3 секции: Ширина: 22 1 cm - Длабочина: 18,5 cm - Висина: 90 cm

Боја :Орев

Подетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.

 

Содржина на пакетот:

1 ТВ единица,

1 рамна ѕидна полица,

2 парчиња ѕидна полица од 3 секции со половина врати,

Шаблон за инсталација и додатоци за поврзување

* Телевизискиот држач, кој има две полици каде што можете да ги поставите сите медиуми, го олеснува собирањето и организирањето на каблите благодарение на штекерот за кабел на задната страна.

* Полиците кои можете да ги монтирате на ѕид нудат совршено место за поставување на вашите украсни додатоци.

Производите се произведени од иверки познати како Suntalam, кои се безопасни за здравјето и не содржат канцерогени материи, исполнувајќи ги европските стандарди за квалитет Е1. Сите материјали што се користат во производството се во согласност со стандардите за животната средина и здравјето на децата.