Рачна цедалка за сок

Рачна цедалка за сок

899,00 ден.
Шифра: УЛТРА Цедалка
Достапност: На залиха
Прегледано 117 патти

Опис на производот

Рачна цедалка за сок

Уживајте во вкусот на свежо приготвен сок од портокал, лимон, цитрон, лимета, калинка и друго во било кое време!

ü  Масивна метална рачка со механизам која овозможува цедење на овошјето без напор

ü  Голема потисна моќ што го цеди овошјето до последна капка

ü  Иноксниот сад собира две чаши свежо цеден сок

ü  Иноксниот поклопец со специјалниот дизајн ги задржува пулпата и семките на горното ниво

ü  Исклучително лесно за користење и чистење

ü  Уживајте во свеж сок !