Триаголен ротирачки џогер + 2 КРПИ

Триаголен ротирачки џогер + 2 КРПИ

299,00 ден. 359,00 ден. -17%
Шифра: УЛТРА АЗИЈА 3
Достапност: На залиха
Прегледано 535 патти

Опис на производот

Практичен триаголен ротирачки џогер со ергономски дизајн кој со својата едноставност ќе Ви го подобри квалитетот на чистење во Вашиот дом, канцеларија, салон...

·         Механизам на ротација 360°, овој џогер овозможува да допрете и да го исчистите секој агол од твојот дом.

·         Прилагодливата триаголна глава овозможува да ги прилагодите аголот и  висината според Вашите потребиБез оглед на видот на подот или површината што треба да се исчисти, овој џогер лесно ќе се прилагоди и ќе обезбеди темелно чистење.

·         Наменет за дрвени подови, плочки, ламинат и друго.

·         Микрофибер крпата ефикасно ги задржува прашината, нечистотијата и дамките, чистењето станува брзо и лесно. Чистачот лесно се лизга по подот, не оставајќи траги или дамки.

·         Рачката е исто така ергономски обликувана и не се лизга, обезбедувајќи сигурно и удобно држење додека чистиш.

·         Овозможува лесен пристап до сите агли и тешко достапни места.

·         Клучната карактеристика на овој џогер е неговата функција за автоматско цедење. Благодарение на паметниот механизам може лесно да се цеди џогерот со едноставно потегнување на рачката.

·         Материјал: ПП, нерѓосувачкичелик, микрофибер;

·         Должина:  130 см;

·         Големина на главата за џогер: 27 x 27 cm.