Електрична цедалка за сок

Електрична цедалка за сок

750,00 ден.
Шифра: цедалка
Достапност: На залиха
Прегледано 279 патти

Опис на производот

Започнете  го денот со свежо цеден сок и уживајте во најразличните вкусови од овошјето! Земете ја безжичната цедалка со себе и не грижете се дека ќе останете без струја. Уживајте во вкусниот сок во секое време и каде било со еден клик!

 

ü Електричната цедалка  користи USB-C технологија за полнење.

ü  Цедалката е склопена во неколку делови, сите се одвојуваат лесно и едноставно за чистење. Опремена е со четка за да помогне во чистењето.

ü  Големината е многу компактна и пренослива. Не зазема никаков простор. Користете ја дома или однесете ја на пикник за да имате хранлив сок во секое време од денот.

ü  Цедалката  е направена од висококвалитетен ABS+AS материјал, кој е безбеден и нетоксичен.

ü  Потребни се 1,5-2 часа за полнење

ü   Користете ја по целосно полнење ,но не и  додека се полни.