MARADO ѓезве

MARADO ѓезве

359,00 ден.
Шифра: ЕС 3-14
Достапност: На залиха
Прегледано 436 патти

Опис на производот

Подгответе вкусно кафе направено во ѓезвето од новата генерација на брендот MARADO само за неколку минути. Направете си го животот поубав и олеснете си го спремањето кафе за миг .

·        Висококвалитетна изработка од екопластика

·        Капацитет 600 мл.

·        Моќност 600 W

·        Термостат,копче за вклучување/исклучување

·        Лесно и безбедно за употреба

·        Брзо загревање и заштеда на време

·        Лесно одржување