Дозер за крофни

Дозер за крофни

219,00 ден.
Шифра: ес 7-16
Достапност: На залиха
Прегледано 457 патти

Опис на производот

Подгответе ги Вашите омилени крофни на брз и лесен начин без додатен неред во Вашата кујна со помош на уникатниот рачен апарат дозер за крофни.

Ø Направи ги највкусните крофни во само неколку едноставни чекори -истури ја смесата за крофни во дозерот и потoа во загреано масло.

Ø Заштеди време и направи ги омилените крофни побрзо од кога и било, благодарение на иновативниот апарат.

Ø Исклучиво е практичен и компактен, има пренослив дизајн .

Ø Сите крофни ште ќе се дозираат со овој уред ќе бидат во иста големина и форма, што покрај вкусот придонесува и за нивниот атрактивен изглед.

Ø Со овој апарат ке се чувствувате како професионалец, бидејки е лесен и едноставен за употреба

Ø Направен е од еко пластика

Ø Димензии :145мм x 96мм x 40мм