Електрично ѓезве

Електрично ѓезве

299,00 ден. 339,00 ден. -12%
Шифра: ес 3-15
Достапност: На залиха
Прегледано 237 патти

Опис на производот

Подготовката на кафе или чај со помош на електричното ѓезве ви го олеснува секојдневието, со што за кратко време ќе имате топол напиток по вкус.

·        Капацитет 500 мл.

·        Копче прекинувач на светло

·        Двоен безбедносен систем за заштита од прегревање

·        Моќност 480 W ,1220-240V, 60/60Hz.

·        Лесно и безбедно за употреба

·        Брзо загревање и заштеда на време

·        Лесно одржување