Масичка за лап топ

Масичка за лап топ

319,00 ден.
Шифра: УА 1-4
Достапност: На залиха
Прегледано 250 патти

Опис на производот

Практична пренослива маса за лаптоп или таблет изработена од квалитетна иверка со ергономски заоблени рабови, обложени со ПВЦ трака со која се спречуваат оштетувања. Заоблени ногарки обложени со нелизгачки материјал кои се склопуваат и е лесна за транспорт

ü Повеќенаменска за користење за пишување, цртање или ручек во кревет.

ü Има џеб за таблет и држач за чаша

ü Не зафаќа простор кога е собрана

ü Димензии:60 x 40 x 20 cm