Сет од 12 ножеви

Сет од 12 ножеви

119,00 ден.
Шифра: УА 2-2
Достапност: На залиха
Прегледано 151 патти

Опис на производот

Сет од 12 ножеви за овошје и зеленчук. Направени од не’рѓосувачки челик. Модерен и ергономски дизајн, рачка со поголема издржливост која не се лизга. Идеални за секоја кујна.