SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање

SWEET SWEAT WAIST TRIMMER - Појас за вежбање

399,00 ден.
Шифра: ес 1-11
Достапност: На залиха
Прегледано 581 патти

Опис на производот

Тример за половината, идеално решение додека вежбате да ја изгубите непотребната тежина.

Sweet Sweat Waist Trimmer има уникатен дизјан погоден за жени и мажи (една величина)

ü Појасот седи во пределот на половината и се носи при вежбање или дури и кога се занимавате со секојдневни работи

ü Појасот ја зголемува температурата во текот на вежбањето што доведува до потење, со што се елиминира прекумерниот слој на вода во ткивата.

ü Изработен е од материјал специјално дизајниран за изолација на топлината на телото од областа, без латекс.

ü Природно флексибилен за прилагодување на вашата големина, многу лесен за употреба со ставање на половината, односно областа каде што треба да делува, потоа се изведуваат одредени вежби и со тоа се ослободувате од високот масен слој во пределот на стомакот.

ü Начинот на одржување е рачно перење, после секоја употреба.