Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице

Beautiful skin expert-Вакуум уред за нега на лице

619,00 ден. 800,00 ден. -23%
Шифра: ес 2-1
Достапност: На залиха
Прегледано 771 патти

Опис на производот

Вакуум машинката за нега на лице е иновативно решение за домашна употреба и решение за секогаш да имате нежно и негувано лице.

Добијте затегната кожа и вратете ја вашата природна убавина.

Овој уред е исклучително ефикасен и длабински го чисти лицето од нечистотии оставајќи ја вашата кожа професионално исчистена, мазна и блескава. Вакуумот ја подтикнува добрата циркулација на крвта и го стимулира лимфниот систем во пределот на лицето .

Комплетот вклучува:

·        4 Вакуумски додатоци кои имаат различна намена за нега на лице

·        Материјал:ABS

·        Напојување :5V-1A

·        USB влез

·        Моќност: 5W

·        Време на полнење :1,5 час

·        Работно време: 60 минути