Бебешка нишалка-метална

Бебешка нишалка-метална

2.999,00 ден.
Шифра: EKO
Достапност: На залиха
Прегледано 535 патти

Опис на производот

Детска лулашка со настрешница наменета за деца од најмала возраст. Практична лулашка која има повеќенаменска употреба за децата да се забавуваат, успиваат и релаксираат.

ü    Направена е од јака, стабилна метална конструкција која може лесно и преносливо да се постави дома или во двор.

ü    Настрешницата ќе ги заштити децата од сончевите зраци .

ü    Прилагодлив потпирач за грб со три позиции за седење, удобно потпирање и лежење .

ü    Преден штитник