Дубак за деца

Дубак за деца

1.339,00 ден.
Шифра: Дубак за деца
Достапност: На залиха
Прегледано 544 патти

Опис на производот

Олеснете им ги првите чекорчиња на Вашите деца и забавувајте се со помош на ова дубаче. Детската смеа нека биде дел од Вашето секојдневие.

ü Удобно седиште кое се прилагодува

ü Осум тркала-предни ротирачки силиконски тркала, задни фиксирани

ü Забавна контролна табла со играчки, дизајнирана да привлекува внимание на детето

ü Наменет за 6+ месеци , до 12кг.

ü Широка основа која гарантира безбедност на детето