Ракавици од нитрил без талк - црни

Ракавици од нитрил без талк - црни

280,00 ден.
Шифра: СЗ 0-3
Достапност: На залиха
Прегледано 333 патти

Опис на производот

Безбедни, чисти и еколошки.

Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се решение за сите ваши потреби.

ü Не содржи латекс и не предизвикува алергии.

ü Пакување од 100 ракавици

ü Сина боја

ü Величини: S,M,L,XL