Ракавици од нитрил без талк - розеви

Ракавици од нитрил без талк - розеви

300,00 ден.
Шифра: СЗ 0-4
Достапност: На залиха
Прегледано 242 патти

Опис на производот

Безбедни,чисти и еколошки.

Ултра заштита со удобните нитрилни ракавици со врвен квалитет кои се решение за сите ваши потреби.

ü Не содржи латекс и не предизвикува алергии.

ü Пакување од 100 ракавици

ü Розева боја

ü Величини: XS,S