Ракавици од латекс со талк

Ракавици од латекс со талк

230,00 ден.
Шифра: СЗ 0-1
Достапност: На залиха
Прегледано 227 патти

Опис на производот

Безбедни, чисти и еколошки.

Ултра заштита со удобните латекс ракавици со врвен квалитет кои се решение за сите ваши потреби.

ü Пакување од 100 ракавици

ü Бела боја

ü Величини: S,M,L