Апарат за вафли VOX WF 2081 M

Апарат за вафли VOX WF 2081 M

1.589,00 ден.
Шифра: WF 2081 M
Достапност: На залиха
Прегледано 486 патти

Опис на производот

Моќност: 1000 W

2 брзини, 2 температури

Должина на кабел: 1.8 м

Рачка со преклопување, заштита од прегревање, алка за закачување

Гаранција: 25 месеци