Апарат за готвење на топол воздух RAF

Апарат за готвење на топол воздух RAF

2.999,00 ден.
Шифра: ес 5-3
Достапност: На залиха
Прегледано 782 патти

Опис на производот

Апаратот Air Fryer од марката RAF е со најнова технологија и ќе ви овозможи готвење со топол воздух кој е најновиот тренд во кулинарството.

Со најновиот начин на готвење со топол воздух можете да ја јадете омилената пржена храна, но подготвена со помалку калории и помалку маснотии споредено со традиционалната подготовка во масло. Пржењето со топол воздух храната ја прави крцкава однадвор и сочна одвнатре .

·       


Има капацитет 4,8 л

·        360 0 Циркулација на воздухот

·        Моќност 1000 W

·        Темпаратурен опсег 80-200 0 C

·        Дигитален екран на допир

·        Програмирани функции

·        Автоматско исклучување/заштита од прегревање

·        Тајмер

·        Уникатен дизајн

·        Готвењето е побрзо отколку со обичен шпорет

·        Внатрешниот сад има нелеплива површина и е лесен за чистење.


Овој мал помошник има различни опции кои ќе ви помогне секојденвно да внесете разновидност во кујната. Гответе ги брзо и здраво омилените јадења и почувствувајте ги придобивките кои ги носат RAF апаратите.