Апарат за вафли RAF

Апарат за вафли RAF

949,00 ден. 1.129,00 ден. -16%
Шифра: ЕС 2-13
Достапност: На залиха
Прегледано 1046 патти

Опис на производот

Гответе брзи и вкусни слатки и солени вафли за целото семејство со помош на овој апарат за вафли.

Ø 850W

Ø Изедначена топлина

Ø Двострано греење

Ø Дизајниран за лесно ослободување на вафлите така што тестото не се лепи за површината

Ø Плочите се изработени од нерѓосувачки челик

 

Направете вкусни слатки и солени вафли за многу кратко време за вашите најмили и нивните родендени и прослави. Пригответе ги со вкусен крем, мармалад, овошје со најразлични вкусови по желба.