Телевизор TV Vox LED 42DSAFG10B

Телевизор TV Vox LED 42DSAFG10B

13.900,00 ден.
Шифра: TV Vox LED 42DSAFG10B
Достапност: На залиха
Прегледано 312 патти

Опис на производот

ТИП НА ЕКРАН

Direct LED slim

ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM

42″ / 107 cm

РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL

Full HD (1920×1080)

ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ

60 Hz

ТИП НА ТЈУНЕР

DVB-T2/C/S2

SMART TV

/

ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ

/

WI-FI

Да

DLNA

/

BLUETOOTH

/

HDR

/

ЗВУК

2 x 8W RMS

HDMI

2

USB

1

LAN

/

ДИГИТАЛЕН АУДИО ИЗЛЕЗ

 /

CI

CI+

HDMI-CEC

/

ДОПОЛНИТЕЛНИ ФУНКЦИИ

Hotel Mode
Sleep Timer
Multilanguage OSD
PVR

ДИМЕНЗИИ СО ПОСТОЉЕ (ШXВXД)

955 x 567 x 194

ДИМЕНЗИИ БЕЗ ПОСТОЉЕ (ШXВXД)

955 x 537 x 80

БОЈА

црна

ГАРАНЦИЈА

36 месеци