Samsung HW-Q70T Soundbar

Samsung HW-Q70T Soundbar

27.920,00 ден. 34.900,00 ден. -20%
Шифра: Samsung HW-Q70T
Достапност: На залиха
Прегледано 123 патти

Опис на производот

Моќност: 330 W
Број на звучници: 8
Тип на сабвуфербезжичен
Аудио карактеристики: Q-Symphony, Dolby Atmos, DTS:X дигитален Surround, акустична Beam технологија
3D Surround звук, адаптивен звук, Game Pro режим, Alexa
Видео карактеристики: 
4K видео премин, HDR 10+
SmartThings App компатибилност
Приклучоци: HDMI x2, Wi-Fi, Bluetooth, оптички влез, далечински управувач
Димензии на Soundbar980 x 60 x 114 mm
Димензии на сабвуфер: 206 x 353 x 302 mm
Гаранција: 2 години