LG PL5 Portable Speaker

LG PL5 Portable Speaker

5.520,00 ден. 6.900,00 ден. -20%
Шифра: LG
Достапност: На залиха
Прегледано 103 патти

Опис на производот

Моќност: 20W
Број на канали: 2 ch
MERIDIAN технологија
Екран: LED индикатор (BT, Power on, Battery, EQ, Multi Mode, Dual Mode)
Звук: EQ – Standard, Aux In, Passive Radiotor, EQ – Sound Boost, Impendance 4
Долго траење на батеријата: 18h
Полнење на батеријата: 4h
Формати на декодирање: SBC, AAC
Осветлување во повеќе бои
Smart функции: Multipoint, Wireless party mode (Multi), Wireless party mode (Dual), гласовни команди, водоотпорен, безбедносно заклучување, индикатор за батерија, Bluetooth
Додатоци: Type C USB кабел
Димензии (Ш x В x Д): 201 x 79 x 79 mm
Гаранција: 2 години